Дві стихії, два голоси, дві легендарні пісні, що дивним чином знайшли спільне й перетворилися на одне ціле. «Мені так треба Вітрила!» – не просто дует, а гімн сучасної української музики, де зустрічаються час, доля й безкомпромісна сила.
Сьогодні він вже не працює
У тимчасово окупованому Маріуполі запрацював перший світлофор на пішоходному переході. Рашисти видають це за "покращення".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Маріупольську міську раду.
"Вчора у Маріуполі запрацював перший світлофор на переході, його окупанти подали як "покращення". Сьогодні він вже не працює. Така вона якість "руського миру" в усьому. Не на віки...", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, раніше у ГУР повідомили, що перед псевдореферендумом окупанти намагаються провести перепис населення тимчасово окупованого Маріуполя, щоб дізнатися точну кількість людей у місті. Проте, більшість жителів не збираються брати в ньому участь.
Зазначимо, в Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Серед них Маріуполь, Херсон, Харків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.