Зупинення ексгумації, мародерство «даїшників» та знищення доказів злочинів у Драмтеатрі: ситуація в Маріуполі

Читать на русском

Місто продовжує страждати від російського терору

Читать на русском
Зупинення ексгумації, мародерство «даїшників» та знищення доказів злочинів у Драмтеатрі: ситуація в Маріуполі

Місто продовжує страждати від російського терору

У Маріуполі рашисти просто зараз продовжують псувати життя людей. Ексгумацію тіл повністю зупинили без вагомих причин, людей обкрадають російські «правоохоронці», а в місті продовжуються роботи для приховування злочинів окупантів. Водночас, про благоустрій місцевих усі давно забули. 

Про терор рашистів в Маріуполі розповів радник мера міста Петро Андрющенко. Для цього окупанти й вдаються до всіх можливих злочинів – від очевидного обкрадання до приховування доказів вбивств. Місцеві для кремлівських ставлеників відійшли на останній план. 

Ексгумація тіл загиблих в місті повністю зупинена. Трупи людей залишаються просто по дворах, поки вони заростають травою. 

Тіла людей заховані в траві. Джерело - Петро Андрющенко
Тіла людей заховані в траві. Джерело - Петро Андрющенко


«Через відсутність покосу буряну та трави в безліч могил по дворах та вулицях Приморському та Лівобережному районах фактично забута і можна робити вигляд, що їх немає. Однак з осінніми дощами проблема вимивання трупів на вулиці через неглибоке поховання повернеться з новою силою», – зазначив Петро Андрющенко. 

Рашисти розпочали нову хвилю мародерства в місті. Цього разу до неї активно долучаються поліціянти рф та «даїшники». Колаборанти і «днрівці» обкрадають гаражі людей, виправдовуючи це пошуком викрадених машин. Крадуть будь-що та в усіх підряд. 

«В першу чергу намагаються встановити та вскрити гаражі підприємців, що евакуювались з міста. Після того чергова хвиля поповнення товару на ринку Космос (23 ЖМР), який контролює Петро Іванов. Крадії, злодії, хабарники та мародери – ось повний пакет поліціянтів окупованого Маріуполя», – говорить Петро Андрющенко. 

Злочин росії проти людей в Драматичному театрі Маріуполі вразив увесь світ. Рашисти безуспішно намагалися виправдатися, наче людей там не було, а трупний сморід вони називали «запахом від риби, що була в підвалі». Проте, усі знають правду – там росіяни вбили сотні людей. Тепер вони огородили територію театру та знищують останні докази їхніх злочинів. 

«Драматичний театр окупаційна влада обносить суцільною огорожею аби сховати процес остаточної дезінфекції та зачищення приміщень від наслідків власного злочину назавжди. Те саме відновлення, яка принесла росія», – зазначив Петро Андрющенко. 

У Маріуполі зібралися всі можливі злочини рашистів проти людства. Тут вони вбили десятки тисяч (чи навіть більше) людей. Тут вони влаштували справжній терор для місцевого населення та продовжують знущання над людьми. Водночас, вони нічого не можуть відновити чи запустити, створюючи лише додаткові аварійні ситуації в місті. 

Нагадаємо: скільки часу в додатку "Дії" відображатиметься сертифікат про вакцинацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.