“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Операція тривала шість годин
У Львівській клінічній лікарні з використанням роботизованої системи Da Vinci провели операцію. Робот-хірург видалив 50-річному мшканцеві Брод грижу діафрагми.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на медустанову .
"Виконали операцію за допомогою хірургічної роботизованої системи Da Vinci. Робот-хірург дає не тільки ювелірну точність рухів у важкодоступних ділянках людського організму, мінімізує пошкодження тканин пацієнта через відсутність тремору рук хірурга, але і зменшує кількість ускладнень у післяопераційному періоді", - йдеться у повідомленні.
У пацієнта була підозра на кишково-шлункову кровотечу. Після обстеження у чоловіка виявили диафрагмальную грижу.
"Частина шлунку через отвір у діафрагмі змістилася з черевної порожнини до грудни, викликаючи печію, болі при ковтанні і кровотечі. Умовний "клапан" між стравоходом і шлунком був відсутній, - пояснили лікарі.
Вся система складається з трьох елементів. Це консоль хірурга - робоче місце хірурга, який працює за допомогою спеціальних джойстиків і високоточних інструментів, консоль пацієнта - руки робота, що дозволяють здійснювати руху з поворотом на 360 градусів, а також 3D-візуалізаційна система, яка об'єднує консолі хірурга і пацієнта.
Відзначається, що операція тривала близько шести годин. Весь цей час хірург знаходився в декількох метрах від пацієнта.
Нагадаємо, компанія Meest придбала для львівської лікарні надсучасну хірургічну робот-систему da Vinci.