"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
У міськраді стверджують, що такий метод краще, ніж, наприклад, пісок
У Львові комунальники почали використовувати кавову гущу в якості засобу для боротьби з ожеледицею. У міськраді стверджують, що такий метод краще, ніж, наприклад, пісок.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ЛМР .
Цей метод запозичили у Скандинавських країн, які вже використовують кавову гущу проти ожеледиці. Її вперше розсипали в парку імені 700-річчя Львова. Для початку посипали 200 метрів доріжок, використавши 20 кг «сировини».
«Кавова гуща після використання має абразивні властивості, і не тільки не шкодить зеленим насадженням, але і може бути їм корисною, не вимагає збору після використання. Вона покращує якість грунту, позитивно впливає на зелені насадження і не впливає негативно на лапки домашніх улюбленців», - заявляють в міськраді.
При цьому дороги або внутрішньоквартальні доріжки біля житлових будинків кавовою гущею посипати не будуть. Йдеться поки саме про парки. Цей пілотний проект. Керівництво міста збирається визначити, чи дасть це позитивний ефект. Якщо такий метод виявиться краще тих, що раніше застосовувалися, то його будуть використовувати на постійній основі.
«Сировину» комунальникам постачають місцеві кав'ярні. Кавову гущу вони віддають безкоштовно, - запевняють у міськраді.
Нагадаємо, раніше у Львівській області зафіксували підземний поштовх магнітудою у 1,9.
Також Інформатор писав, що у Львівській області мати і її 3-річна дитина померли від отруєння чадним газом .