У Львові дозволили відвідувати музеї та галереї, але з умовою

Для їх відвідування знадобиться COVID-сертифікат

У Львові дозволили відвідувати музеї та галереї, але з умовою

У Львові, який знаходиться у червоній зоні карантину, вирішили частково зняти обмеження. Громадянам дозволили відвідувати музеї та галереї.

Відповідне рішення ухвалила міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні, передає Інформатор із посиланням на міськраду. .

Галереї та музеї дозволили відвідувати з 4 листопада, але без проведення екскурсій. Потрапити туди можуть ті, хто має COVID-сертифікат (дві дози), негативний ПЛР-тест, експрес-тест або довідку про те, що відвідувач перехворів. Такі документи мають бути й у працівників музеїв та галерей.

Приймати відвідувачів установи зможуть у розрахунку 1 особа на 10 кв. м або менше ніж 50% заповненості площі приміщення.

 

У Львові дозволили відвідувати музеї та галереї, але з умовою 1

У Львові дозволили відвідувати музеї та галереї, але з умовою 2

У Львові дозволили відвідувати музеї та галереї, але з умовою 3

Зазначимо, мер Львова Андрій Садовий повідомив, що ситуація у лікарнях міста критична.

«Швидкі одна за одною привозять хворих. Медики кажуть, що найважче рятувати байдужих до себе. Часто люди думають, що це осіння застуда, яка завтра пройде. Не проходить», - заявив Садовий.

Нагадаємо, у Львові батьки школярів вийшли на мітинг проти «дистанційки», під міськрадою поставили парти. Крім того, влада Львова запровадила додаткові обмеження для громадського транспорту .

Також інформатор писав, що від початку пандемії на порушників карантину склали майже 110 тисяч протоколів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити