«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Вічно танцююча людина MONATIK став хедлайнером танцювального кемпу The Stage — унікального проекту для танцювального ком’юніті. Ця робота об’єднала 150 танцівників з усієї України.
Це перший укус змії у Львівській області в цьому році
У середу, 28 квітня, у Львівській області чоловік потрапив у реанімацію через укус змії за руку. Потерпілий — 39-річний харків’янин.
Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій, — передає Інформатор.
Чоловіка після укусу госпіталізували, стан його здоров’я — середнього ступеня тяжкості. Змія його вкусила за кисть правої руки.
До слова, це перший укус змії, зафіксований у Львівській області в цьому році.
Нагадаємо, у Черкаській області рятувальники дістали з резервуара з водою дитину, чоловіка та собаку.
Також Інформатор писав, що в Україні пропонують заборонити тварин у цирках і контактних зоопарках.