«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Партизани припускають, що можливо росіяни це роблять через побоювання підпалу будівлі військкомату
"Наше джерело з Євпаторії повідомило нас про те, що рашисти почали знімати свої герби з місцевих військкоматів", - йдеться у повідомленні.
"Можливо, це робиться через побоювання, що місцеве населення почне палити їх після початку мобілізації, і вони якось намагаються їх приховати. Чи ми спостерігаємо підготовку до чергового жесту "доброї волі", - пишуть у Телеграм-каналі.