У класичному протистоянні українського футболу «Динамо» і «Шахтар» сильнішого не виявили

Центральний матч десятого туру УПЛ пройшов без забитих м'ячів.

«Металіст 1925» завдяки голу з пенальті здолав «Минай». Після поразки з великим рахунком у Лізі конференцій «Зоря» обіграла одного з конкурентів у боротьбі за третє місце.

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги і результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 3 жовтня, відбулися чотири матчі десятого туру УПЛ. Відкривали ігрову програму дня «Верес» і «Олександрія». Команди грали в таких складах:

Верес:  Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Петько, Полюлях, Е. Пасіч, Панасенко, Г. Пасіч, Сергійчук.

Запасні: Кичак, С. Шестаков, Махнєв, Гук, Тимофієнко, Гечев, Гегедош, М. Шестаков.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Калюжний, Дришлюк, Ковалець, Кожушко, Гринь, Третьяков.

Запасні: Горох, Спінеллі, Бухав, Кирюханцев, Одарюк, Демченко, Копина, Риболовля, Устименко.

Поєдинок не порадував глядачів достатком гострих атак. У першому таймі можна виділити лише два моменти: удар Бабогло під поперечину на 36-й хвилині і постріл Гончаренко зі штрафного на 41-й. Обидва удари голкіпери парирували, а більше перший тайм нічим і не запам'ятався.

Друга половина матчу мало чим відрізнялася від першої. Команди більше уваги приділяли обороні і безпеці своїх воріт, вважаючи за краще не ризикувати. І все ж в компенсований час «Олександрія» могла вирвати перемогу, але Ковалець з лінії воротарського пробив у поперечину.

У Запоріжжі зустрілися команди, які претендують на високі місця в чемпіонаті. «Зоря» і «Десна» вийшли на поле в таких складах:

Зоря: Мацапура, Фаворов, Імереков, Цвек, Хомченовський, Назарин, Кабан, Булеца, Кочергін, Громов, Аллахьяр.

Запасні: Жилкін, Руфат, Снурніцин, Казаков, Крістіан, Луньов, Фрімпонг, Шахаб, Гладкий.

Десна: Литовка, Жук, Ковтун, Селін, Картушов, Арвеладзе, Домбровський, Болбат, Завійський, Калитвинцев, Безбородько.

Запасні: Мисак, Сафронов, Масалов, Будковський, Дегтярьов, Юрченко, Шевцов.

На 5-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Десни». Громов вискочив один на один і в зіткненні з голкіпером опинився на газоні. Литовка тут же виправив свою помилку, відбивши удар Булеца з одинадцятиметрової позначки.

«Зоря» забила на 19-й хвилині. Аллахьяр в центрі штрафного майданчика не знайшов можливість нанести удар і віддав наліво. Булеца без роздумів пробив в дальній кут і відкрив рахунок в матчі. На 31-й хвилині голкіпер «Зорі» виручив свою команду. Мацапура відбив удар Арвеладзе, спрямований в праву дев'ятку.

На 69-й хвилині «Зоря» забила другий м'яч. Громов справа увійшов в штрафну, на замаху прибрав захисника і точно пробив у дальній кут. Через 5 хвилин Громов хотів повторити свій результативний удар, але на цей раз Литовка відбив м'яч.

Харківський «Металіст 1925» приймав «Минай» з відбули дискваліфікацію Селезньовим в складі.

Металіст 1925: Сидоренко, Єрмаков, Шершень, Ченбай, Западня, Габелок, Ременюк, Криськів, Кравченко, Батюшін, Марлісон.

Запасні: Шеліхов, І.Коваленко, Квакіч, Русин, Протасов, Голодюк, Савін, Задерака, Зубков.

Минай: Кучер, Б. Коваленко, Гончар, Байдаєв, Матіч, Петрусенко, Багайоко, Кулієв, Векляк, Месхі, Селезньов.

Запасні: Пеньков, Семенко, Хахлев, Кобак, Бодня, Вишневський, Синегуб, Ахмедзаде.

Перший момент у матчі команди створили на 7-й хвилині. Кулієв зліва увірвався в штрафну «Металіста 1925» і пробив, а Сидоренко відбив м'яч. Незабаром свою атаку провели господарі поля. Марлісон отримав пас Ременюка і пробив вище воріт.

На 24-й хвилині чудово зіграв голкіпер «Миная». Ченбай бив головою здавалося б напевно, але Кучер в шпагаті відбив м'яч ногою.

На 70-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Миная» за фол Месхі проти Ременяка. Кучер вгадав напрямок удару і майже дістав м'яч, але ігровий снаряд все ж таки влетів у сітку. Автором голу став Габелок.

Гості намагалися відігратися і провели кілька атак. На 86-й хвилині Сидоренко парирував удар Кобаки з близької відстані. А на 4-й компенсованій хвилині воротар «Металіста +1925» забрав м'яч у руки після Удару Кулієва з розвороту.

Завершував ігрову програму десятого туру матч «Динамо» - «Шахтар». На поле НСК «Олімпійський» команди вийшли в таких складах:

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, де Пена, Вітіно.

Запасні: Бойко, Шабанов, Леднєв, Андрієвський, Гармаш, Тимчик, Шкурін, Супряга, Антюх.

Шахтар: Пятов, Додо, Кривцов, Марлон Матвієнко, Майкон, Степаненко, Марлос, Алан Патрік, Соломон, Педріньо.

Запасні: Трубін, Конопля, Корнієнко, Бондар, Маркос Антоніо, Тете, Мудрик, Судаков, Сікан.

«Шахтар» вийшов у футболках із зображенням Траоре. Таким чином команда висловила підтримку партнерові, який отримав важку травму в матчі Ліги чемпіонів з «Інтером».

На 9-й хвилині де Пена, обігравшись з партнером, зліва увірвався в штрафну і пробив у ближню штангу. Вже через кілька секунд відповідь атака «Шахтаря» завершилася ударом Алана Патріка над поперечиною.

На 17-й хвилині Бущан перевів через поперечину удар Степаненко головою. Незабаром Марлон отримав жовту картку за фол проти Вітіну і зрив атаки «Динамо».

На 28-й хвилині Марлос обвідним ударом відправив м'яч поруч з лівою штангою воріт «Динамо». А Вітіну на 40-й хвилині пробив над поперечиною воріт «Шахтаря». Через чотири хвилини бразилець, завершуючи контратаку «Динамо», знову пробив вище.

На 55-й хвилині «Динамо» розіграло штрафний. Циганков вирвався до воріт, але Пятов вчасно вийшов на перехоплення і прийняв на себе удар гравця «Динамо».

Боротьба йшла на кожній ділянці поля, а ось ударів по воротах практично не було. «Шахтар» володів перевагою в контролі над м'ячем і більше часу проводив на половині поля «Динамо». Але все атаки «гірників» завершувалися на підступах до штрафної суперника.

Поєдинок так і завершився без забитих м'ячів, що в певній мірі влаштувало «Динамо». Столичний клуб продовжив лідирувати в чемпіонаті, випереджаючи «Шахтар» на три очки.

• «Верес» - «Олександрія» 0: 0;
  • «Зоря» - «Десна» 2: 0 (Булеца, 19, Громов, 69);
  • «Металіст тисячу дев'ятсот двадцять п'ять» - «Минай» 1: 0 (Габелок, 72 (з пен.);
  • «Динамо» - «Шахтар» 0: 0.

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Прем'єр-ліга бере міжнародну паузу на виступи збірних команд. Матчі 11 туру УПЛ пройдуть 15-18 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах десятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги,і баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут