“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Зараз вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, а також про відсторонення чоловіка від виконання ним лікарської діяльності
У Києві поліцейські повідомили про підозру стоматологу, наслідок дій якого у 2018 році загинула 48-річна жінка.
Про це повідомляє Національна поліція Києва,передає Інформатор .
У серпні 2018 року до Подільського управління поліції надійшла інформація про смерть жінки у приміщенні стоматологічного центру на вулиці Воздвиженській.
"Стоматолог зробив пацієнтці три ін'єкції препарату для місцевої анестезії. Через деякий час пацієнтка втратила свідомість і у неї почалися судоми. Замість введення необхідних медичних препаратів, лікар почав проведення серцево-легеневої реанімації і штучне дихання, які провів з порушенням клінічного протоколу і стандартів надання медичної допомоги", - заявили в поліції.
Під час дії анестезії у жінки виникла анафілактоїдна реакція, яка свідчила про виникнення загрозливого стану для її життя, а значить, вона потребувала спеціалізованої медичної допомоги.
Працівники швидкої допомоги, які згодом приїхали на виклик, почали надавати екстрену допомогу, але тільки через 30 хвилин після виникнення загрозливого стану, внаслідок чого жінка померла.
Лікарю повідомили про підозру за ч.1 ст. 140 КК (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до двох років. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу, а також про відсторонення чоловіка від виконання ним лікарської діяльності.
Нагадаємо, 6 серпня в Україні провели першу трансплантацію підшлункової залози. Майже через два тижні пацієнт з донорським органом помер.