«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Медики приїхали після того, як дівчина народила, але все пройшло добре
На годиннику було близько 20:00, коли у 23-річної дівчини раптово почалися перейми - вона йшла підземномним переходом станції метро "Лісова". Крики про допомогу почули співробітники поліції, які патрулювали неподалік. Процес виявився настільки стрімким, що вихід був тільки один: зібратися з думками як матусі, так і тим, хто опинився поруч з нею, і допомогти дитині з'явитися на у цей світ.
До приїзду медиків, дівчині допомагала небайдужа жінка і співробітники метрополітену. Поліцейські принесли матусі ковдру, воду і необхідні засоби гігієни, - про це Інформатору розповіли у прес-службі Національної поліції.Все пройшло добре. Матусю і її новонародженого сина передали медикам - породілля з немовлям перебувають у лікарні.
Раніше ми розповідали про те, що в Дніпрі жінка народила в таксі дорогою до лікарні - допоміг крихітці з'явитися на світ її тато.
Також повідомляли, що на Закарпатті вперше народилися четверняшки - три хлопчики і дівчинка.