Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Ворог може повторно піти у наступ
Загроза наступу російських військ зберігається. На фоні цього підрозділи угруповання сил та засобів оборони Києва удосконалюють інженерне обладнання рубежів оборони столиці та області. Паралельно триває встановлення довготривалих фортифікаційних споруд на опорних пунктах.
Про це повідомив командувач угруповання сил та засобів оборони Києва Олександр Павлюк. За його словами, продовжується встановлення та облаштування вогневих споруд на ймовірних шляхах просування противника.
Крім того, триває процес обладнання укриттів для захисту особового складу. Для цього використовуються залізобетонні споруди, які встановлюються нижче рівня поверхні ґрунту, – з метою максимального збереження життя військовослужбовців. Після подальшого облаштування споруди такого типу дозволять максимально ефективно та безпечно організувати роботу командно-спостережних пунктів, а також взводних та ротних опорних пунктів.
"Нарощуємо рубежі оборони, удосконалюємо їх обладнання, влаштовуємо інженерні загородження. Робота триває постійно, тож будь-які сподівання противника – марні", - наголосив Павлюк.
У нещодавньому інтерв'ю "The Economist" Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявив, що росія для участі у війні проти України готує близько 200 тисяч військових. Він не сумнівається, що вони зроблять ще одну спробу захопити Київ. У країни-агресорки є резерв в 1,2-1,5 мільйона людей. Українська сторона постійно відстежує рух російських підрозділів у білорусі, їх нові точки дислокації й полігони. Українців встигнуть попередити у разі нової небезпеки. Українсько-білоруський кордон зараз – це "суцільні завали та мінні поля". Тож ворогу знадобляться неабиякі зусилля, аби пройти через нього. Водночас начальник Харківського гарнізону, бригадний генерал Сергій Мельник вважає, що ворожі війська знову підуть на Харків, щойно промерзне земля. Вони планують використати сили погано підготовлених мобілізованих. Завдання окупантів – відрізати місто від Києва, щоб ЗСУ не змогли рушити на захід на допомогу столиці. За словами Мельника, групи з 10-20 рашистів уже перетинають кордон для розвідки та диверсій.
Нагадаємо, окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ і повністю захопити Соледар. Крім того, існує ймовірність, що росія застосує ядерну зброю.
Також Інформатор писав, де очікувати нового великого наступу росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.