«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У столиці поступово завершують процес дерусифікації
У столиці перейменували три залізничні станції та одну бібліотеку, які мали назви, пов'язані з країною-агресором. Таке рішення ухвалили на пленарному засіданні Київської міської ради.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу КМДА.
Так, в Оболонському районі бібліотеку ім. Саші Чекаліна для дітей перейменували на бібліотеку на Пріорці для дітей.
Також перейменували такі залізничні станції:
«Сьогодні ми підтримали рішення про перейменування залізничних станцій та бібліотеки, на наступних пленарних засіданнях також розглянемо перейменування вулиць, провулків та станцій київського метрополітену, які й досі тримають нас у радянському та російському світі. Ми поступово завершуємо процес дерусифікації у столиці. Допоки міські об'єкти названі іменами тих, хто чинив геноцид українського народу, доти «рускій дух» із шовіністичним ухилом бадьоритиме своїх мешканців «визволяти братній народ». Настав час завершити культурологічну окупацію», – заявив секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.