Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
За словами автора ідеї, бетонна суміш забезпечить захист від обстрілів та уламків, а технологія 3D-друку дозволить швидко виготовляти й масштабувати зразки на всю територію країни
У Києві хочуть побудувати нову автобусну зупинку-укриття. Її створять за технологією 3D-друку. Така технологія дозволить швидко виготовляти й масштабувати зразки на всю територію країни.
Про це повідомив засновник студії Makhno Studio Сергій Махно. В Instagram він показав світлини проєкт футуристичної зупинки.
"Сьогодні питання безпеки – найболючіше для наших міст. Ми в Makhno Studio, як українська архітектурна студія, прагнемо зробити все можливе, щоб захистити кожного українця. Тож знайшли найбільш надійне та економічно найвигідніше рішення", - написав Махно.
За його словами, зупинка-укриття стане надійним порятунком для мешканців українських міст. А бетонна суміш забезпечить захист від обстрілів та уламків.
"Бетонна суміш для будівництва зупинки-сховища пройшла ретельні випробування на міцність та здатність захистити від уламків. А футуристичний інноваційний дизайн зупинки впишеться у будь-який міський ландшафт", - повідомив Махно.
За його словами, перша така зупинка вже незабаром з’явиться в Києві. Якщо така ініціатива зацікавить місцеву владу інших міст та громад – автори проєкту готові масштабувати ідею.
Будування бетонник конструкцій за допомогою 3D-друку - це досить нова технологія у будівництві. Технічно вона схожа на виготовлення моделей на побутовому 3D-принтері, але речовиною для конструкцій є не пластик, а бетон. Через екструдер подаються порції бетону, і крок за кроком машина нарощує нові шари бетонної поверхні, поки врешті не збудується повноцінна конструкція.
Готовий виріб схожий на конструкції, виготовлені за технологією монолітного лиття, тобто бетонна стінка виходить доволі міцна, адже виготовляється з суцільного матеріалу. До прикладу, технології 3D-друку використовуються в Китаї для будування невеликих мостів, а в Європі для будинків.
Для 3D-друку використовують спеціальний бетон, який швидко твердіє. Лити звичайний бетон не можна, адже доведеться довго чекати поки новий шар затвердіє.
Нагадаємо, у Харкові з'явилась перша зупинка-укриття ще у серпні минулого року. У тому ж місяці Кличко заявив, що у Києва немає грошей на укриття біля зупинок. Водночас коли влада пропонувала створити укриття біля зупинок, то стикнулась з обуренням киян, адже багато хто вважає, що скупчення великої кількості людей на зупинках під час тривог не вберігає, а наражає їх на небезпеку.