Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Вороги часто обирають зупинки громадського транспорту для ракетних ударів
9-го жовтня Центр стратегічних комунікацій повідомив про успіхи в пристосуванні українських міст до воєнних реалій. Зокрема, з’являється все більше зупинок-укриттів, які можуть зберегти життя пасажирам громадського транспорту. Нова така зупинка у жовтні з’явилася в Кропивницькому.
Центр стратегічних комунікацій зазначив, що побудова таких зупинок є частиною пристосування міст до проявів рашистської агресії. Для цього доводиться забезпечувати максимальну безпеку для людей в місцях, де навіть теоретично ракетний удар міг би здаватися неприйнятним для будь-якої цивілізованої країни. Але рф до таких країн не належить.
«Життя в умовах війни з сусідом-агресором, який в будь-який момент може вдарити по населеним пунктам зі всеможливого озброєння, диктує нові правила. Так, в українських містах починають з’являтися зупинки-укриття», – зазначили в Центрі.
Найперша така зупинка з’явилася в Харкові ще в серпні. Вона представляє собою залізобетонну конструкцію, у якій можуть вміститися щонайменше 50 людей. Загалом вона має 12 сидячих місць. В укритті є камери спостереження, а також у ньому є деяка кількість піску на випадок пожежі.
У жовтні ж перша така зупинка з’явилася в Кропивницькому. Вона трохи менша – її площа склала 15 квадратних метрів. Вміститися в ній можуть приблизно 20 людей, з урахуванням двох лав для сидіння. Укриття оснащене вентиляцією та освітленням.
Побудова таких укриттів стала особливо гострою темою через злочини рашистської федерації. Ворог активно наносить удари по цивільній інфраструктурі. Фіксувалися також і спрямовані удари по зупинкам громадського транспорта в наших містах. Найбільше ця проблема зачепила Харків, тому там і вирішили першими взятися за побудову таких укриттів.
Це не єдина захисна міра, до якої вдається Україна, аби протидіяти ворожим злочинам. Серед іншого, з’являється також чимало звичайних укриттів в наших містах. Наразі діють всі правила безпеки під час повітряних тривог – усі магазини, ресторани, державні установи і т.д. під час тривог зачиняються, а відвідувачів направляють до найближчого укриття. Також ведеться побудова захисних споруд, укріплених конструкцій та іншого.
Нагадаємо, що росіяни випустили 16 ракет по Запоріжжю: з'явилися нові деталі атаки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.