"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
«Ліфт» — про внутрішню трансформацію. Про той момент, коли залишаєшся сам на сам із собою у замкненому просторі й не можеш втекти від розмови з власним «Я».
Відомості про нібито зроблені щеплення вносилися до «Дія» через систему електронної охорони здоров'я
Поліцейські та співробітники Служби безпеки України припинили масштабну схему виготовлення фейкових COVID-сертифікатів у Києві. Щомісяця фейкоділи заробляли до п'яти мільйонів гривень, працюючи у різних містах нашої країни.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Київської міської прокуратури та СБУ .
Без фактичного проведення щеплень до електронної системи eHealth щомісяця завантажувалося близько двох тисяч недостовірних записів про проходження українцями вакцинації. Такі «послуги» коштували від трьох до чотирьох із половиною тисяч гривень з кожного українця.
Схему організували два мешканці Києва, які залучили керівників лікарень та шістьох сімейних лікарів у різних містах України. Загалом у схемі брали участь 10 осіб, включаючи посередників, через яких передавали гроші.
Фейкоділи щодня формували та передавали лікарям списки українців для внесення відомостей про вакцинацію, які надалі відображалися у мобільному додатку «Дія».
«Прибуток» зловмисників складав понад 5 млн гривень щомісяця. Наразі це найбільша мережа в Україні за кількістю виготовлення COVID-фальшивок.
Вирішується питання про повідомлення організаторам схеми про підозру у скоєнні злочину та обранні судом запобіжного заходу.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні видали близько 210 тисяч підроблених COVID-сертифікатів.
Також ми писали, що чоловік із Миколаєва просить суд скасувати перевірку COVID-сертифікатів та вимагає один мільйон моральної шкоди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут