“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Відомості про нібито зроблені щеплення вносилися до «Дія» через систему електронної охорони здоров'я
Поліцейські та співробітники Служби безпеки України припинили масштабну схему виготовлення фейкових COVID-сертифікатів у Києві. Щомісяця фейкоділи заробляли до п'яти мільйонів гривень, працюючи у різних містах нашої країни.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Київської міської прокуратури та СБУ .
Без фактичного проведення щеплень до електронної системи eHealth щомісяця завантажувалося близько двох тисяч недостовірних записів про проходження українцями вакцинації. Такі «послуги» коштували від трьох до чотирьох із половиною тисяч гривень з кожного українця.
Схему організували два мешканці Києва, які залучили керівників лікарень та шістьох сімейних лікарів у різних містах України. Загалом у схемі брали участь 10 осіб, включаючи посередників, через яких передавали гроші.
Фейкоділи щодня формували та передавали лікарям списки українців для внесення відомостей про вакцинацію, які надалі відображалися у мобільному додатку «Дія».
«Прибуток» зловмисників складав понад 5 млн гривень щомісяця. Наразі це найбільша мережа в Україні за кількістю виготовлення COVID-фальшивок.
Вирішується питання про повідомлення організаторам схеми про підозру у скоєнні злочину та обранні судом запобіжного заходу.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні видали близько 210 тисяч підроблених COVID-сертифікатів.
Також ми писали, що чоловік із Миколаєва просить суд скасувати перевірку COVID-сертифікатів та вимагає один мільйон моральної шкоди.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут