Дуже гучно було у передмісті Дніпра, Запоріжжі та у Кременчуці
Російські загарбники ввечері понеділка, 19 лютого, запустили по Україні декілька груп ударних безпілотників "Шахед". Вони рухались північним та західним курсом. Через невеликий проміжок часу після пусків пролунали перші вибухи.
Про небезпеку повідомили провідні моніторингові Telegram-канали. Зазначалось, що ворожі дрони взяли курс на Дніпропетровщину, Кіровоградську, Миколаївську, Полтавську, Запорізьку та Херсонську області.
Перші вибухи пролунали у передмісті Дніпра. По цілях відпрацювало українське ППО. Згодом ворог спрямував на місто ракету. Але вона припинила своє існування не діставшись цілі.
Близько опівночі з'явились повідомлення, що гучно було біля Кременчука, що на Полтавщині. Також згодом стало відомо про вибухи у Запоріжжі. Попри дані про вибухи жодної інформації про руйнування та постраждалих не надходила.
Наразі повітряна тривога лунає у Харківській області. Вона пов'язана з активністю ворожої авіації. Вірогідність обстрілів висока. Тому до відбою радимо перебувати в укриттях.
Майже щодня росіяни запускають по Україні "Шахеди". Більшість з них знищують Сили протиповітряної оборони. Але деякі все ж встигають влучити у ціль. Також додають проблем й уламки збитих безпілотників. Особливо це стосується великих міст, коли вони падають у житлових кварталах.
Наприклад, 11 лютого окупанти запустили одразу 45 "Шахедів" з мису Чауда та району Балаклави. Сили ППО знищили 40 з них у межах Київської, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської, Одеської та Херсонської областей.
Але внаслідок падіння уламків дронів у Київській області на території одного з підприємств виникла пожежа. Пошкоджені складські приміщення, СТО, ангар, адмінбудівля підприємства, легковий автомобіль та навантажувач. Також 11 лютого виникла пожежа через падіння уламків БПЛА і в Дніпропетровській області. Поранення отримала одна людина.
Сьогодні ми разом з політологом Андрієм Золотарьовим розглянемо особистість офіцера Цезаря Кунікова, в честь якого був названий російський десантний корабель, що був затоплений ЗСУ 14 лютого. Ми також розглянемо можливість, чи була ця подія спланована як «віддання данини» офіцерові у день його смерті через багато років, чи це просто випадковість обставин. Більше деталей та не тільки - у нашому відео. Приєднуйтеся до перегляду!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.