У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Поліція вже встановлює особи парочки
У Києві на станції метро «Поштова площа» пара увімкнула на телефоні на повний звук радянську пісню «Дєнь Побєди» у виконанні Льва Лещенка. Жінка ще й приспівувала та танцювала. Пасажири зняли це на відео, воно швидко поширилося соцмережами. Поліція вже шукає цих людей.
«Ми шукаємо цих людей. Перевіряємо записи камер відеоспостереження «Безпечне місто». На дії цих людей ніхто з пасажирів не скаржився офіційно. Проте, ми їх розшукуємо аби встановити їх особистості та дізнатись, чим вони займаються», – розповіли в поліції Київського метрополітену для ТСН.
Грьобані старі совкодрочєри прямо на станції метро Поштова Площа на всю гучність свого ущербного телефону слухають «день пабєди». А ви кажете… pic.twitter.com/AamXXWri0V
— Mira Miroslava. (@MiraMiraslava) February 6, 2023
Поліцейські зазначили, що жінка на відео була явно напідпитку, а заходити на станції метро в нетверезому стані заборонено. Також вони наголосили, що слухання музики в метро не заборонене, зокрема і радянських пісень, бо офіційно на них немає табу. Але пару з відео все одно шукають.
«Ми ж не знаємо, чим ще займаються ці люди – що вони вже зробили або ще зроблять. Коли ми встановимо їх особи, то у всьому будуть розбиратися слідчі, а також надавати правову кваліфікацію їх діям. Перевірка та пошук тривають», – додали в поліції.
ЗАБОРОНА РОСІЙСЬКОЇ МУЗИКИ В УКРАЇНІ
7 жовтня 2022 року в Україні набув чинності закон про обмеження публічного використання російського музичного продукту. Відповідно не можна публічно демонструвати/виконувати музичні твори російських артистів, зокрема показувати кліпи музикантів із країни-агресора. Також заборонені гастролі артистів із російської федерації. Проте закон вводить перелік російських виконавців — так званий "білий лист", до якого вносяться громадяни рф, котрі засуджують військову агресію проти України. На них зазначені вище обмеження не поширюються. Для цього вони чи їх законні представники мають подати офіційний запит до Служби безпеки України. Закон, що набрав чинності, стосується не тільки музики російських виконавців. У ньому також йдеться про акустичне насильство у громадському транспорті. Зокрема, водії маршруток і пасажирських автобусів не мають права вмикати в салоні будь-яку музику, фільми чи інші звукові сигнали, крім інформації про поїздку. Під час нерегулярних перевезень або в таксі музика може транслюватися за згодою всіх пасажирів і власне водія.
Раніше ми писали, що акторку Наталку Денисенко розлютили російські пісні у транспорті. Крім того, в Україні хочуть позбавитися російської музики. В одному місті вже заборонили пісні мовою окупантів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.