У Херсоні російські безпілотники продовжують полювати на цивільних — поранені двоє жінок

БПЛА окупантів скидають вибухівку на мирних жителів практично щодня

Херсон, безпілотник з вибухівкою
У Херсоні російські безпілотники продовжують полювати на цивільних

У Херсоні російські окупанти продовжують полювати на цивільних осіб з безпілотників. Ворог скидає вибухівку з дронів прямо на голови мирних жителів. 9 березня внаслідок таких атак ще двоє мешканок міста були поранені. Протягом останнього місяця ворог прицільно полює за саме за мирними жителями з БПЛА. 

Про те, що у Херсоні російські окупанти знову скинули вибухівку з дронів на мирних жителів, повідомили у Херсонській ОВА. Протягом 9 березня зафіксували два нових випадки.

Так, близько 12:30 росіяни вдарили по Дніпровському району Херсона, використавши для атаки безпілотник. Внаслідок атаки була поранена 55-річна жінка. В неї діагностували мінно-вибухову травму та уламкові поранення передпліччя. Медики вже надали допомогу жінці, надалі вона перебуватиме на амбулаторному лікуванні.

Згодом у росіяни вдарили повторно у Дніпровському районі. Під удар безпілотника потрапила ще одна жінка. У потерпілої страшні поранення — мінно-вибухова травма та травматична ампутація ніг. За її життя борються медики, стан потерпілої критичний.

Росіяни дронами полюють на цивільних у Херсоні

Російські окупанти у неділю, 2 березня, вчинили черговий злочин проти цивільних у Херсоні. Ворог скинув з дрона вибухівку на маршрутку з людьми. Це вже другий випадок за місяць. Внаслідок атаки загинула жінка, ще десятеро людей мають поранення. Частину з них госпіталізовано.

Раніше, 2 лютого, російські окупанти атакували маршрутку в Херсоні, скинувши на неї вибухівку з безпілотника. Внаслідок вибуху поранення отримали п’ятеро людей, серед яких двоє дітей.

6 січня російські окупанти теж атакували маршрутку в Херсоні за допомогою дрона. Внаслідок удару тоді загинув чоловік, а кілька людей отримали поранення. Жертвою нападу став 50-річний еколог, працівник Херсонської міської ради, який, незважаючи на війну, залишався працювати на благо громади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube