У Херсоні російський дрон влучив у маршрутку з цивільними - є загибла та постраждалі

Прокуратура за фактом воєнного злочину відкрила кримінальне провадження

Херсон, маршрутка після удару російського дрона
У Херсоні росіяни з дрона скинули вибухівку на маршрутку з цивільними

Російські окупанти у неділю, 2 березня, вчинили черговий злочин проти цивільних у Херсоні. Ворог скинув з дрона вибухівку на маршрутку з людьми. Це вже другий випадок за місяць. Внаслідок атаки загинула жінка, ще десятеро людей мають поранення. Частину з них госпіталізовано.

Про черговий злочин окупантів РФ проти мирного населення Херсона, повідомили у поліції Херсона у Telegram. Правоохоронці кажуть, що атака сталася близько опівдня. Ворог атакував автобус з людьми у Дніпровському районі. Водій маршрутки оперативно відреагував - він не зупинив автобус, а одразу після атаки помчав до місцевої лікарні. На жаль, врятувати життя не вдалося жінці - вона загинула на місці. Ще п'ятеро чоловіків та жінок були госпіталізовані. Один чоловік перебуває у важкому стані. 

Херсонська обласна прокуратура за фактом воєнного злочину РФ відкрила кримінальне провадження. Правоохоронці збирають докази чергового злочину РФ в Україні. 

"За процесуального керівництва Херсонської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнного злочину (ч. 2 ст. 438 КК України)", - йдеться у повідомленні прокуратури в Telegram

Воєнні злочини РФ у Херсоні

Рівно місяць тому, 2 лютого, російські окупанти атакували маршрутку в Херсоні, скинувши на неї вибухівку з безпілотника. Внаслідок вибуху поранення отримали п’ятеро людей, серед яких двоє дітей.

6 січня російські окупанти теж атакували маршрутку в Херсоні за допомогою дрона. Внаслідок удару тоді загинув чоловік, а кілька людей отримали поранення. Жертвою нападу став 50-річний еколог, працівник Херсонської міської ради, який, незважаючи на війну, залишався працювати на благо громади.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube