Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Вартість бункеру стартує від 2 450 000 гривень
Харків’яни запустили проєкт з побудови автономних підземних бомбосховищ "Схов". Основна ідея – безпечний простір, де є всі атрибути звичного комфортного життя, що поєднаний з високим рівнем захисту і автономності. Об’єкт має два виходи.
Про це пише видання "БЖ". Бомбосховище є повністю автономним, аби тривалий час не залежати від зовнішнього світу і не виходити на поверхню.
Базова комплектація бункеру включає ванну кімнату, кухню та спальню для трьох людей. Бункери підключають до домашньої мережі водопостачання, каналізації, енергомережі та оснащують системою вентиляції. Металоконструкція має міцне антикоррозійне покриття, утеплене мінеральною ватою.
"З приводу кожної системи та конструкції були залучені фахові спеціалісти. Загалом процес розробки та проєктування тривав 7 місяців. "Схов" витримує пряме влучення артилерійського снаряду 152 мм. В якості опції пропонується більше заглиблення бункеру та товща захисна плита, що витримує пряме влучання балістичної ракети", – розповів БЖ співзасновник "Схову" Олександр Чирва.
До "Схову" Олександр займався виготовленням мангалів у Харкові, де підприємець залишався увесь час після повномасштабного російського вторгнення. Бізнес почав відновлюватись у квітні-травні, а у липні разом із співзасновниками проєкту почав розробляти "Схов". Це сталось після "прильоту" ракети по трамвайному депо поряд із виробництвом.
Вартість бункеру стартує від 2 450 000 гривень. Серед замовників команда "Схову" бачить перш за все приватні домогосподарства.
У серпні 2022 року в Харкові встановили першу зупинку громадського транспорту, яка слугуватиме укриттям від обстрілів. Вона оснащена зв'язком з диспетчером, безкоштовним Wi-Fi, а також екраном. В укритті можуть знаходитись близько 30 людей. Однак воно має модульну конструкцію, тому залежно від району та пасажиропотоку розміри укриття можуть змінюватися. Для встановлення перших безпечних зупинок у Харкові визначили 25 локацій, на яких на транспорт чекає найбільша кількість людей.
Раніше ми писали, що окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ і повністю захопити Соледар. Крім того, існує ймовірність, що росія застосує ядерну зброю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.