Головна
Україна
Події
18:04, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У Харкові відновив роботу електротранспорт, функціонує метро. Водночас систему опалення відновлюватимуть з нуля. Це роблять вчетверте.  Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов. У місті розпочали подачу електроенергії, зараз підключають житлові будинки.  "Ми пережили з вами важку ніч та дуже важкий день. Я пишаюся нашими мужніми комунальними службами та енергетиками. Ми розпочали подачу електроенергії. Повірте, це було складно. Зараз підключаємо житлові будинки. Почав працювати електротранспорт та метрополітен. Ми відновлюємо систему подачі води до будинків. Вчетверте за цей час ми відновлюємо практично з нуля подачу тепла", - сказав Терехов.  У місті організують роботу понад 200 пунктів обігріву — мапа тут. Там все підготовлено для того, щоб люди змогли перебувати тут, доки енергетики, у разі потреби, відновлюватимуть систему енергопостачання. Такі пункти з'являться у всіх районах Харкова. Водночас очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що у Харкові та області вже заживили електроенергією майже 70% споживачів. "Нагадаю, 23 листопада, вся область через тероризм окупантів залишилася без світла. Завдяки нашим енергетикам уже опівночі подали напругу на об’єкти критичної інфраструктури Харківщини, а також до підстанцій Харківського, Лозівського та Чугуївського районів. До 10:00 заживили очисні та теплові мережі. Згодом — метро, трамвайно-тролейбусне управління й частину абонентів міста Харків. Ще близько 150 тисяч харків'ян залишаються без світла, а в області — майже 300 тисяч жителів. Процес відновлення триває безперервно", - додав Синєгубов.  Що відомо про ситуацію в енергосистемі України Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої атаки з боку російських окупантів. Її ціллю стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема двох країн об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. У нашій країні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак. Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. На вечір 24 листопада прогнозують зменшення дефіциту в системі. Українців, яким вже повернули енергоживлення, закликають економити електроенергію. Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Харкові перезапускатимуть опалення з нуля вчетверте: яка ситуація у місті

Читать на русском

У місті організують роботу понад 200 пунктів обігріву

Читать на русском
У Харкові перезапускатимуть опалення з нуля вчетверте: яка ситуація у місті
Близько 150 тисяч харків'ян залишаються без світла, а в області — майже 300 тисяч жителів

У місті організують роботу понад 200 пунктів обігріву

У Харкові відновив роботу електротранспорт, функціонує метро. Водночас систему опалення відновлюватимуть з нуля. Це роблять вчетверте. 

Про це повідомив мер Харкова Ігор Терехов. У місті розпочали подачу електроенергії, зараз підключають житлові будинки. 

"Ми пережили з вами важку ніч та дуже важкий день. Я пишаюся нашими мужніми комунальними службами та енергетиками. Ми розпочали подачу електроенергії. Повірте, це було складно. Зараз підключаємо житлові будинки. Почав працювати електротранспорт та метрополітен. Ми відновлюємо систему подачі води до будинків. Вчетверте за цей час ми відновлюємо практично з нуля подачу тепла", - сказав Терехов. 

У місті організують роботу понад 200 пунктів обігріву — мапа тут. Там все підготовлено для того, щоб люди змогли перебувати тут, доки енергетики, у разі потреби, відновлюватимуть систему енергопостачання. Такі пункти з'являться у всіх районах Харкова. Водночас очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов зазначив, що у Харкові та області вже заживили електроенергією майже 70% споживачів.

"Нагадаю, 23 листопада, вся область через тероризм окупантів залишилася без світла. Завдяки нашим енергетикам уже опівночі подали напругу на об’єкти критичної інфраструктури Харківщини, а також до підстанцій Харківського, Лозівського та Чугуївського районів. До 10:00 заживили очисні та теплові мережі. Згодом — метро, трамвайно-тролейбусне управління й частину абонентів міста Харків. Ще близько 150 тисяч харків'ян залишаються без світла, а в області — майже 300 тисяч жителів. Процес відновлення триває безперервно", - додав Синєгубов. 

Що відомо про ситуацію в енергосистемі України

Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої атаки з боку російських окупантів. Її ціллю стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема двох країн об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. У нашій країні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак. Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. На вечір 24 листопада прогнозують зменшення дефіциту в системі. Українців, яким вже повернули енергоживлення, закликають економити електроенергію.

Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.