У Харківській області готують план евакуації жителів трьох громад

Читать на русском

Зараз підстав для обов'язкової евакуації в Харківській області з тих територій, які підконтрольні ЗСУ, немає

Читать на русском
У Харківській області готують план евакуації жителів трьох громад

Зараз підстав для обов'язкової евакуації в Харківській області з тих територій, які підконтрольні ЗСУ, немає

У Харківській області розробляють план евакуації у разі потреби жителів Золочівської, Дергачівської та Чугуївської громад. Людей у цьому разі забезпечать транспортом і тимчасовим житлом.

Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає Інформатор

"У нас в абсолютно плановому режимі проходить підготовка до таких заходів. Зараз підстав для обов'язкової евакуації в Харківській області з тих територій, які підконтрольні ЗСУ, немає", - наголосив Синєгубов.

Він зазначив, що обов’язкове вивезення людей можливе з населених пунктів, де або безпосередньо можуть проходити бойові дії, або є ризик окупації, або є вірогідність, що взимку за низьких температур буде пошкоджено критичну інфраструктуру й теплоносій не подаватиметься до помешкань. Також Синєгубов зауважив, що евакуйованих забезпечать транспортом.

"Ми визначили людей, які зможуть евакуюватися власним автотранспортом, яких ми зможемо евакуювати автобусами і тих, кому буде потрібний спецтранспорт - це люди з інвалідністю або які з інших причин самостійно пересуватися не можуть", - сказав Синєгубов. 

Крім того, за його словами, вже визначено населені пункти, які тримають у резерві місця для тимчасового розміщення жителів Харківської області — саме на випадок, якщо буде потреба в обов’язковій евакуації.

Нагадаємо, в Україні посилили відповідальність за дітей під час обов’язкової евакуації. Крім того, в Україну повернули матір з трьома дітьми, які потрапили у пастку окупантів під виглядом "евакуації" до рф. 

Також Інформатор писав, у яких регіонах України можуть оголосити обов'язкову евакуацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.