Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
«На все те в житті, що не можу описати словами, я реагую піснями. «Ізюм» та «Усі в мені» — рефлексія на особисте знайомство зі злом, якого раніше не знала, і добром, яке йому протидіє. Пісню «Усі в мені» написала, коли почала втрачати героїв, яких встигла полюбити, і серце стало домом для їхнього безсмертя».
Дослідження препарату ще не закінчені, світова спільнота вчених сумнівається в результатах
У Гвінеї стартувала кампанія зі щеплення з використанням російської вакцини "Супутник", яку називають експериментальною. У той же час, світова спільнота вчених вимагає прозорих звітів про дослідження цієї вакцини, вважаючи її небезпечною.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Euronews та ВBC .
Перші щеплення зробили вищим посадовим особам Гвінеї. Вакцинацію показали по телебаченню. Повідомляється, що крім "Супутника", в країні будуть використовуватися і препарати інших виробників.
"Ми замовили з Росії 2 мільйони доз для вакцинації вразливих груп, ми також розмістили замовлення у Китайській Народній Республіці", - сказав глава Агентства національної безпеки в області охорони здоров'я Сакоба Кейта.
Крім того, інтерес до "Супутника" висловили близько 50 країн світу, зокрема, Нігерія та Ефіопія.
Вже прищеплюються російською вакциною аргентинці і білоруси.
Нагадаємо, що дослідження російської вакцини все ще не завершені,вони тривають, а значить, можливі побічні дії цього препарату, який не є до кінця вивченими. Таким чином, його застосування може бути вкрай небезпечним для людського організму.
Крім того, дані про дослідження російської вакцини тримають в секреті, що турбує світову спільноту науковців. Багато хто вважає, що "раз не показують, значить є що приховувати".
Це робить даний препарат ще більш небезпечним в очах світової громадськості і вже точно не примножує довіри.
Так, міжнародна група вчених, яка звернулася до журналу Lancet з проханням надати їм більш детальну інформацію про результати клінічних випробувань російської вакцини "Супутник V", залишилася незадоволена відповіддю розробників препарату. Автори відкритого листа заявили, що продовжать домагатися публікації відсутніх даних.
Самі розробники вакцини з російського Центру епідеміології і мікробіології наполягають на достовірності опублікованих в Lancet результатів. Підозрілі в очах критиків збіги росіяни пояснили малою вибіркою і особливістю проведення тестів. А потім і зовсім відмовилися від подальшого публічного обговорення.
Раніше Інформатор повідомляв, що Україна, в свою чергу, веде переговори з усіма виробниками вакцин від COVID-19, крім російських.Про це заявляв голова Офісу президента Андрій Єрмак.
Крім того, президент Зеленський так само виключає закупівлю Україною російської вакцини від коронавірусу,тому як вона не пройшла всі необхідні випробування. Україна фокусується на закупівлі безпечної вакцини.