“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У Руанському соборі загорівся шпиль, навколо пам'ятки встановили охоронний периметр
У Франції у четвер, 11 липня, загорівся Руанський собор. Вогонь охопив шпиль будівлі. Його ремонтують з початку 2024 року.
Про це повідомляє BFM Normandie. Причина пожежі наразі невідома.
Як пише Le Monde, опівдні, на шпилі Руанського собору в Приморській Сені спалахнула пожежа. Шпиль ремонтується з початку 2024 року.
"На шпилі Руанського собору почалася пожежа. Походження на даному етапі невідоме. Усі громадські ресурси мобілізовані", - написав мер міста Ніколас Майєр-Россіньол у соцмережі X (Twitter).
Будівлю евакуювали, навколо неї встановили охоронний периметр. Пожежники департаменту повідомили Agence France-Presse , що "задіяно 33 машини та 63 пожежних".
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2877
Руанський собор (фр. Cathédrale Notre-Dame de Rouen, Собор Руанської Божої Матері) - готичний собор у місті Руан. Кафедральний собор архієпископа Руана та Нормандії, місце коронації та поховання нормандських герцогів. Будівля входить до списку національної спадщини Франції. З 1876 до 1880 року був найвищою будівлею світу (151 метр), поступившись цим титулом Кельнському собору.
До слова, шпиль, який загорівся - один із найвищих у Європі та був урочисто відкритий у 1876 році замість попереднього, знищеного під час пожежі у 1822 році. Поточні роботи над шпилем, який виготовлений із чавуну та має 151 метр у висоту, є завершальним етапом більш комплексної реконструкції собору, яка триває з 2015 року. Орієнтовна вартість цього останнього проєкту оцінюється в 1,33 мільйона євро.
Вибір чавуну як єдиного матеріалу для конструкції виявився непридатним у довгостроковій перспективі. Як писали в обласному управлінні у справах культури у презентації проєкту, він "крихкий і недостатньо гнучкий, щоб справлятися з впливом негоди".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.