Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росія та Білорусь не схвалили кандидатуру Естонії на посаду голови ОБСЄ у 2024 році, конфлікт може призвести до розпаду
Міністр закордонних справ Фінляндії Пекка Гаавісто вважає, що Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) може розпалитися у 2024 році. Причина - небажання росії та Білорусі схвалити головування Естонії у 2024 році. Про це повідомляє Yle.
"Якщо 2024 року не буде голови і не буде консенсусу з цього приводу, то наступний рік стане роком руйнування ОБСЄ як організації", - заявив Гаавісто.
Він переймається через те, що організація розпадеться до того, як в ній має головувати Фінляндія. Тобто, у 2025 році.
Згідно з правилами організації, ротацію головуючої країни мають схвалити всі 57 держав-членів. Однак росія та Білорусь не схвалили кандидатуру Естонії на посаду голови у 2024 році, а Естонія не готова відмовитись від свого місця.
Організація з безпеки і співробітництва в Європі (англ. OSCE) - найбільша у світі регіональна міжурядова організація з питань безпеки. Має статус спостерігача в ООН. Об'єднує 57 країн-учасниць, розміщених у Європі, Азії та Північній Америці. ОБСЄ було створено у 1994 році у Будапешті, коли серія зустрічей з питань європейської безпеки та співробітництва переросла у самостійну організацію. Перша зустріч з питань безпеки та співробітництва в Європі відбулася у 1975 році в Гельсінкі за ініціативою Фінляндії та особисто президента Фінляндії Урхо Кекконена.
ОБСЄ - єдине європейське безпекове об'єднання, яке об'єднує Європу, росію, США та Україну. Головна мета організації полягає в запобіганні конфліктам, моніторингу миру та спостереженні за виборами. Нещодавно ОБСЄ визнала депортацію українських дітей до росії воєнним злочином. Цей звіт допоможе притягнути до відповідальності в Міжнародному Конституційному Суді Гааги усіх, хто причетний до вивезення маленьких громадян України: від замовників до виконавців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.