Головна
Україна
Політика
21:37, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Фінське місто Лаппеенранта, поблизу кордону з росією, щодня включатиме гімн України. Це почнуть робити вже відзавтра. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Yle. Гімн звучатиме щодня о 19:30. У такий спосіб місцева влада хоче продемонструвати солідарність з українцями. "Я вважаю, що національний гімн створює відчуття єдності та об'єднує українців, які тут живуть, а також інших жителів Лаппеенранта", - сказав мер Кіммо Ярва. Гімн України включатимуть на даху театру в торговому центрі Iso-Kristiina. Також в місті вже підіймають український прапор на флагштоку перед мерією і в порту. Водночас у сусідньому місті Іматра гімн України включають з кінця липня. Також ми писали, що протоколи щодо вступу Швеції та Фінляндії в НАТО офіційно підписані. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У Фінляндії на кордоні з рф щодня включатимуть гімн України

Читать на русском
У Фінляндії на кордоні з рф щодня включатимуть гімн України

Така акція відбуватиметься у двох містах

Фінське місто Лаппеенранта, поблизу кордону з росією, щодня включатиме гімн України. Це почнуть робити вже відзавтра. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Yle.

Гімн звучатиме щодня о 19:30. У такий спосіб місцева влада хоче продемонструвати солідарність з українцями.

"Я вважаю, що національний гімн створює відчуття єдності та об'єднує українців, які тут живуть, а також інших жителів Лаппеенранта", - сказав мер Кіммо Ярва.

Гімн України включатимуть на даху театру в торговому центрі Iso-Kristiina. Також в місті вже підіймають український прапор на флагштоку перед мерією і в порту.

Водночас у сусідньому місті Іматра гімн України включають з кінця липня.

Також ми писали, що протоколи щодо вступу Швеції та Фінляндії в НАТО офіційно підписані

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.