“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі він циркулює у 51 країні світу
У двох регіонах України знайшли «південноафриканський» штам коронавірусу. Цей вид вірусу є ще більш небезпечним, наразі він циркулює у 51 країні світу.
Про це заявив глава комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування ВРУ Михайло Радуцький, - передає Інформатор .
"Україну чекають ще більш складні випробування через "південноафриканську" мутацію коронавірусу. Саме через "британську" мутацію вірусу в країні встановлений ще один антирекорд - тільки за офіційними даними інфіковано майже 20 000 громадян. Це найвищий показник з початку пандемії, критично високі показники госпіталізації (більше 5 тис. осіб) і смертності (433) ", - відзначає Радуцький.
Він підтвердив, що "південноафриканський" штам вже зареєстрований в двох регіонах України, "британський" - у всіх. Останній збільшує ризик інфікуватися на 50%, а померти - на 60%.
У той же час, "південноафриканський" штам є ще більш небезпечним.Наразі він циркулює у 51 країні світу. За попередніми даними, він на 50% більше агресивний, ніж "британський" штам. Рівень летальності хворих на цю мутацію також збільшується на 50%. Зазначений штам частіше вражає молодих людей і інфікує повторно тих, хто вже перехворів.
"Південноафриканський" штам також впливає на ефективність вакцин, а в деяких випадках на цілих 30%.
"Однак у виробників вакцин є інші дані. Pfizer / BioNTech в цьому випадку демонструє ефективність 91% (на інші штами вірусу - 95%). Щодо вакцини AstraZeneca дослідження ще не завершені. Виробник Sinovac Biotech заявив про ефективність вакцини проти цього штаму, втім, точних цифр не називає ", - пояснив Радуцький.
Нагадаємо, в Україні знайшли нові, небезпечні мутації «британського» штаму коронавірусу. Крім того, «британський» штам вражає молодих людей без супутніх захворювань.Вони потрапляють до реанімації, їм необхідна постковідная реабілітація.
Також Інформатор писав, чим небезпечний «Британський» штам, який поширився всією країною.