RU
Головна
Україна
Події
11:37, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

9 вересня до дитячої лікарну у Дніпрі доставили однорічну дитину - лікарі поставили діагноз "гостре отруєння медичними препаратами". Через кілька годин хлопчик помер. З'ясувалося, що до цього причетна його матір. За інформацією від поліції, 39-річна жінка вирішила накласти на себе руки і вколола сильнодіючі ліки собі і своєму синові. Хлопчикові був 1 рік і 7 місяців. - повідомляє Інформатор.Їх без свідомості знайшла мама жінки. Вона також знайшла залишки медикаментів і передсмертну записку. За даним фактом слідчим відділом поліції № 4 порушене кримінальне провадження за ч. 2 п. 2 ст. 115 (умисне вбивство малолітньої дитини). Обставини події встановлюються. Йдуть слідчі дії. Раніше ми повідомляли про те, що в Одесі чоловік заморив сина голодом,практикуючі духовне лікування. Стан хлопчика лікарі оцінили як важкий. Також розповідали що в ямі туалету біля ж \ д вокзалу у Харківській області знайшли новонародженого хлопчика - він був загорнутий у целофановий пакет.Його матір затримали того ж дня. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Дніпрі жінка накачала себе і свого однорічного сина медпрепаратами. Хлопчик помер у лікарні

Читать на русском
У Дніпрі жінка накачала себе і свого однорічного сина медпрепаратами. Хлопчик помер у лікарні

Дитина померла від отруєння медичними препаратами

9 вересня до дитячої лікарну у Дніпрі доставили однорічну дитину - лікарі поставили діагноз "гостре отруєння медичними препаратами". Через кілька годин хлопчик помер. З'ясувалося, що до цього причетна його матір.

За інформацією  від поліції, 39-річна жінка вирішила накласти на себе руки і вколола сильнодіючі ліки собі і своєму синові. Хлопчикові був 1 рік і 7 місяців. - повідомляє Інформатор.Їх без свідомості знайшла мама жінки. Вона також знайшла залишки медикаментів і передсмертну записку.

За даним фактом слідчим відділом поліції № 4 порушене кримінальне провадження за ч. 2 п. 2 ст. 115 (умисне вбивство малолітньої дитини). Обставини події встановлюються. Йдуть слідчі дії.

Раніше ми повідомляли про те, що в Одесі чоловік заморив сина голодом,практикуючі «духовне лікування». Стан хлопчика лікарі оцінили як важкий.

Також розповідали що в ямі туалету біля ж \ д вокзалу у Харківській області знайшли новонародженого хлопчика - він був загорнутий у целофановий пакет.Його матір затримали  того ж дня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.