Коли настає ніч і в кождого гримит серце - від страху й осуду, від невідомости завтрашньої днини. Люди си закривают в собі і аж дуже прислуховуютси до того, шо си робит навколо, а самі ховаютси за обрядами й забобонами. Але коли добре знаєш свою дорогу, ніоден блуд не озме. Подивиси страхові в очі і тогди, навіть, в найтемнішу нічку можно вийти на світло.
Трагедія сталася у парку Зелений гай
У неділю, 2 січня, у Дніпрі у парку Зелений Гай стався нещасний випадок. Чоловік загинув під час зимових розваг.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Дніпро .
Відомо, що 45-річний чоловік катався на санчатах зі своєю донькою та врізався у дерево. На жаль, він загинув на місці. Цю інформацію підтвердили у ГУНП Дніпропетровської області та працівники парку. Дитина при цьому не постраждала.
Поліцейські відкрили кримінальне провадження за 1 частиною 115 статті КК України (нещасний випадок). Редакція висловлює співчуття рідним та близьким.





Раніше ми повідомляли, що у Сумській області біля річки згорів автомобіль з водієм всередині .
Також писали про те, що під Києвом горів п'ятиповерховий готель .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .