“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Спочатку нововведення стартує на Київщині
У “Дії” почалося бета-тестування розширення програми “єВідновлення”. Власники житла, яке зруйнували російські загарбники, можуть подати заявку на компенсацію.
Про це повідомляє пресслужба “Дії”. Відомо, що спочатку нововведення стартує на Київщині.
Українці зможуть подати заявку у застосунку, щоб отримати виплату. Послуга має пізніше масштабуватися і на інші постраждалі регіони. Зявку можуть подати особи, які:
"Після бета-тестування послуга стане доступною для інших населених пунктів, а незабаром і для майна, що має співвласників. Працюємо над розширенням послуги для майна на тимчасово окупованій території України", - зазначили у повідомленні.
З 10 травня в Україні почала працювати програма “єВідновлення”. вона дозволить українцям отримати компенсацію за пошкоджене чи зруйноване війною житло. Перший етап програми спрямований на тих, кому потрібен здебільшого косметичний ремонт, але вона стрімко розширяється. Нещодавно тестово можливість подавати заяви на відновлення саме повністю зруйнованого майна запустили в “Дії”, але поки тільки в Київській області.
Станом на середину липня 2023 року в Україні через “Дію” відправили вже близько 468 тисяч заяв на реєстрацію пошкодженого майна. Загалом в країні поки неможливо точно визначити масштаби пошкодженої власності, оскільки російські атаки продовжуються. Водночас, 27 тисяч заявок вже відправили щодо запиту на відновлення цих пошкоджень.
Нагадаємо, що в Україні не можуть пояснити, як виписати зі знищеного житла - що кажуть в Мін’юсті та Мінцифри.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.