"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Завдання флешмобу - підтримати опір на окупованих територіях
21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи. На його честь Рух громадянського опору "Жовта стрічка" ініціював флешмоб “Жовта стрічка”. Українців та весь демократичний світ закликають пов'язати жовту стрічку, викласти у соцмережі фото з нею та хештегом #Жовта Стрічка, щоб підтримати опір на окупованих територіях.
Щоб долучитися до флешмобу, вдягніть жовту стрічку, зробіть фото або відео та розмістіть фото в соцмережах з хештегом #ЖовтаСтрічка, додайте послання про те, що підтримуєте та дякуєте мужнім українцям на тимчасово окупованих територіях. Або використайте готовий текст:
“#ЖовтаСтрічка — символ опору російській окупації. У День гідності й свободи я пов'язую жовту стрічку на знак підтримки незламних українців, які чинять спротив на тимчасово окупованих територіях”.
Рух громадянського спротиву «Жовта стрічка» виник навесні 2022 року в Херсоні майже одразу після того, як його захопили російські війська, і швидко поширився на інші окуповані території — від Бердянська до Енергодара, від Луганська до Нової Каховки, від Криму до Донеччини. На вулицях міст з'являються проукраїнські плакати та графіті, а на парканах, деревах і навіть будівлях окупаційних адміністрацій — пов'язана жовта стрічка як символ опору російській окупації.
День гідності та свободи в Україні відзначають на честь початку двох революцій: Помаранчевої у 2004-му та Революції гідності у 2013 році. День свободи щороку відзначали 22 листопада згідно з указом президента Ющенка з 2005 року, доки у 2011-му його не скасував Янукович, який прийшов до влади. А День гідності та свободи, згідно з указом президента Порошенка, вперше відбувся 21 листопада 2014 року на честь річниці Євромайдану.
Флешмоб «Жовта стрічка» створено агенцією Gres Todorchuk та рухом громадянського спротиву на тимчасово окупованих територіях «Жовта стрічка» в рамках проєкту підтримки українців на тимчасово окупованих територіях #НазавждиУкраїна.
Про те, як Україні відзначала День гідності та свободи минулого року Інформатор писав тут.