Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президент Зеленський та інші керівники при цьому відгородилися від киян охороною
Від самого ранку 21 листопада до центру Києва приходить безліч людей – в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це свято встановлене у 2005 році як нагадування про початок Помаранчевої революції 2004 року. А вже після втечі екс-президента Януковича цього дня стали відзначати і початок масових протестів Революції гідності та Євромайдану.
Журналісти Інформатора на власні очі побачили, як у Києві відбуваються урочистості та пам'ятні заходи. Як відомо, на цей день у столиці заплановано цілу програму, під час якої українці зможуть згадати про події тієї вогняної зими 2013-14 років.
Президента Зеленського, який прийшов на алею Небесної сотні, супроводжували спікер Стефанчук, прем'єр-міністр Шмигаль, голова Офісу президента Єрмак. Володимир Зеленський вшанував пам'ять загиблих євромайданівців хвилиною мовчання. Також він встановив лампадку біля пам'ятного хреста на алеї.
Підійти до представників керівництва країни ні журналісти, ані звичайні громадяни не могли – охорона досить жорстко припиняла такі спроби. Коли Зеленський та інші вже розсідалися по машинах, в спину їм з натовпу кричали «ганьба», але на ці крики реагувала лише охорона, відтісняючи людей подалі від урядового кортежу.
У цей час до портретів загиблих на Майдані приходили інші люди, які принесли квіти та лампадки на згадку про Небесну сотню.
Раніше Інформатор писав, що вирок щодо розстрілів на Майдані може бути вже цього року.
Нагадаємо, генеральний прокурор України Ірина Венедиктова поділилася інформацією щодо результатів розслідування справ Майдану. Крім того, ДБР анонсувало щомісячні звіти у «справах Майдану».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .