Головна
Україна
Події
12:24, 4 Січня
Информатор UA

Интро

На Чернівецькій області десятки людей перекрили дорогу, там працює схема об'їзду. Люди вимагають вирішити питання з мостом, до якого у вихідні підтопило підхід.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на поліцію у Чернівецькій області .  Люди зібралися на центральній вулиці села Глиниця, через яку проходить автомобільна дорога Т-2607 сполученням Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени. Через підйом рівня води в річці Прут вихідними підтопило підхід до мосту у селі Глиниця. Як пише місцеве видання, люди вимагають від влади побудувати міст Гліниця-Дубовці для сполучення сусідніх сіл. Вони скаржаться, що їм далеко і дорого добиратися об'їзними шляхами, адже вони працюють у Глиниці, а живуть у Дубівцях. Тепер дорога на роботу займає понад годину. На акцію протесту вийшли близько 40 людей. Для забезпечення охорони громадського порядку на місці працюють поліцейські. Наразі працює схема об'їзду заблокованої ділянки дороги: Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), далі по дорозі Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути через міста Снятин та Косів, через Чернівці та Сторожинець: слідувати дорогою Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), далі – на трасу М-19 Доманово (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблячя (на Бухарест) і потім на Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці та назад, вантажівки до 18 тонн можуть об'їхати міст у Глиниці ще й дорогою Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська».   Нагадаємо, у Черкаській області частково прорвало шлюз греблі. Крім того, після реконструкції гребля в Запоріжжі може стати двоярусною, як вона виглядатиме -  тут. Також Інформатор писав, що у Кривому Розі прорвало дамбу, брудна вода потрапила у трубопровід . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .    

У Чернівецькій області десятки людей перекрили дорогу: у чому причина

Читать на русском

Для об'їзду заблокованої ділянки дороги працює схема об'їзду

Читать на русском
У Чернівецькій області десятки людей перекрили дорогу: у чому причина

Для об'їзду заблокованої ділянки дороги працює схема об'їзду

На Чернівецькій області десятки людей перекрили дорогу, там працює схема об'їзду. Люди вимагають вирішити питання з мостом, до якого у вихідні підтопило підхід. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на поліцію у Чернівецькій області

Люди зібралися на центральній вулиці села Глиниця, через яку проходить автомобільна дорога Т-2607 сполученням Кіцмань – Сторожинець – Глибока – Опришени. Через підйом рівня води в річці Прут вихідними підтопило підхід до мосту у селі Глиниця. Як пише місцеве видання, люди вимагають від влади побудувати міст Гліниця-Дубовці для сполучення сусідніх сіл. Вони скаржаться, що їм далеко і дорого добиратися об'їзними шляхами, адже вони працюють у Глиниці, а живуть у Дубівцях. Тепер дорога на роботу займає понад годину.

На акцію протесту вийшли близько 40 людей. Для забезпечення охорони громадського порядку на місці працюють поліцейські. Наразі працює схема об'їзду заблокованої ділянки дороги:

  • Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), далі по дорозі Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути через міста Снятин та Косів,
  • через Чернівці та Сторожинець: слідувати дорогою Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), далі – на трасу М-19 Доманово (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблячя (на Бухарест) і потім на Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці та назад,
  • вантажівки до 18 тонн можуть об'їхати міст у Глиниці ще й дорогою Т-26-01 Чернівці – Вашківці – Путила – КПП «Руська».

 

Нагадаємо, у Черкаській області частково прорвало шлюз греблі. Крім того, після реконструкції гребля в Запоріжжі може стати двоярусною, як вона виглядатиме -  тут.

Також Інформатор писав, що у Кривому Розі прорвало дамбу, брудна вода потрапила у трубопровід .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.