Головна
Україна
Події
15:18, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

У вівторок, 30 листопада, під стінами Київської міської державної адміністрації відбулася акція протесту. Організатори акції хотіли привернути увагу влади до нелегальних маршрутних перевезень та привезли під КМДА маршрутку із сіном та живими вівцями. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Telegram-канал Київ Оперативний. Під час акції з маршрутки активісти почали викидати сіно та випустили овець. Організатори заявили, що таким чином вони хотіли показати, що нелегальні маршрутники перевозять людей, як худобу, та живі вівці стали таким символом. Активісти також закликали зупинити «маршрутну мафію». Варто зазначити, що тварини були вкрай налякані, опинившись у центрі Києва в оточенні великої кількості людей та гучних звуків. Вівці одразу почали розбігатися, проте їх намагалися ловити активісти та співробітники поліції, ще більше лякаючи тварин. Після цього співробітники поліції забрали овець і за ноги забрали на подвір'я КМДА. Сподіваємося, що з бідними тваринами все гаразд. Під КМДА привезли живих овець Тварини налякані Овець забрали співробітники поліції Раніше ми повідомляли, що малюків-засновників Києва одягли у костюми героїв роману «Пригоди Тома Сойєра». Також писали про те, як на Київщині рятувальник зробив пропозицію своїй дівчині, приїхавши службовою машиною: відео. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото: Інформер  

У центрі Києва на мітинг привезли маршрутку із живими вівцями

Читать на русском

Тварини були дуже налякані

Читать на русском
У центрі Києва на мітинг привезли маршрутку із живими вівцями

Тварини були дуже налякані

У вівторок, 30 листопада, під стінами Київської міської державної адміністрації відбулася акція протесту. Організатори акції хотіли привернути увагу влади до нелегальних маршрутних перевезень та привезли під КМДА маршрутку із сіном та живими вівцями.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Telegram-канал Київ Оперативний.

Під час акції з маршрутки активісти почали викидати сіно та випустили овець. Організатори заявили, що таким чином вони хотіли показати, що нелегальні маршрутники перевозять людей, як худобу, та живі вівці стали таким символом. Активісти також закликали зупинити «маршрутну мафію».

Варто зазначити, що тварини були вкрай налякані, опинившись у центрі Києва в оточенні великої кількості людей та гучних звуків. Вівці одразу почали розбігатися, проте їх намагалися ловити активісти та співробітники поліції, ще більше лякаючи тварин. Після цього співробітники поліції забрали овець і за ноги забрали на подвір'я КМДА. Сподіваємося, що з бідними тваринами все гаразд.

Под КГГА привезли живых овец
Під КМДА привезли живих овець
Животные напуганы
Тварини налякані
Овец забрали сотрудники полиции
Овець забрали співробітники поліції

Раніше ми повідомляли, що малюків-засновників Києва одягли у костюми героїв роману «Пригоди Тома Сойєра».

Також писали про те, як на Київщині рятувальник зробив пропозицію своїй дівчині, приїхавши службовою машиною: відео.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Фото: Інформер

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.