У центральному матчі туру «Київ-Баскет» з перевагою в одне очко обіграв чемпіона України

«Київ-Баскет» переміг «Дніпро» і продовжив переможну серію.

Про перебіг подій в матчах Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

Команди баскетбольної Суперліги України провели матчі чергового туру. У суботу, 24 жовтня, відбувся поєдинок «Хімік» - «Будівельник». Стартовий відрив гостей 9-0 змусив «Хімік» змінити тактику, і тимчасово відмовитися від дальніх кидків. Це принесло свої плоди, і перша чверть завершилася відставанням «Хіміка» у 2 очки. У другій чверті господарі знову зробили ставку на триочкові кидки, але низька їх реалізація (2 з 11 спроб) призвела до того, що «Будівельник» до перерви збільшив свою перевагу до шести очок.

Третя чверть пройшла в рівній боротьбі та закінчилася внічию 18:18. А в заключній десятихвилинці знову результативніше зіграв «Будівельник», що дозволило київському клубу здобути першу перемогу в сезоні.

Ще три поєдинки відбулися у неділю, 25 жовтня. У центральному матчі дня зустрілися лідируючий в новому сезоні «Київ-Баскет» та чемпіон України за результатами минулого сезону «Дніпро». Перед матчем пройшла церемронія нагородження баскетболістів «Дніпра» золотими медалями а також чемпіонськими перснями, які вперше вручалися переможцеві Суперліги.

Обидві команди до сьогоднішнього матчу йшли без поразок. Кияни здобули 5 перемог в п'яти матчах, а «Дніпро» виграв три поєдинки з трьох. Що суперники рівні за силою, показала перша чверть, яка завершилася внічию 18:18. А ось друга десятихвилинка принесла +5 для киян. У третій чверті перевага «Київ-Баскету» досягла 10 очок, але гравцям «Дніпра» вдалося скоротити його до одного. Але все ж до заключного відрізку матчу «Київ-Баскет» підійшов, виграючи у «Дніпра» 6 очок. Дніпряни знову змогли скоротити відставання до одного бала і могли вирвати перемогу, але в останній атаці Дугат промахнувся, кидаючи з-за дуги. «Київ-Баскет» продовжив переможну серію і в наступному матчі зустрінеться з «Запоріжжям» яке теж не програло жодного матчу в новому сезоні.

Новачок Суперліги «Тернопіль», досить непогано стартував в елітному дивізіоні українського баскетболу, брав БК «Харківські Соколи». Першу чверть «Тернопіль» виграв +9, а в другій ще більше зміцнив свою перевагу. З більш ніж комфортною перевагою в 23 очки за підсумками першої половини матчу «Тернопіль» не дозволив собі розслабитися, і також виграв третю і четверту чверті.

У матчі «Миколаєва» та «Запоріжжя» при досить рівної першої чверті господарі провалили другу, програвши в ній з різницею в 13 очок. «Запоріжжя» дозволило трохи підібратися до себе в третій десятихвилинці, але знову виграло четверту, і відсвяткувало впевнену перемогу 90:66. Найрезультативнішим гравцем у складі переможців став американець Кеффі, який набрав за матч 20 очок.

Матчі Суперліги, зіграні 24 і 25 жовтня:

• «Хімік» - «Будівельник» 74:84 (23:25 13:17, 18:18, 20:24);
  • «Київ-Баскет» - «Дніпро» 76:75 (18:18, 21:16 22:21 15:20);
  • «Тернопіль» - «Харківські Соколи» 96:67 (23:14, 33:19, 23:21 17:13);
  • «Миколаїв» - «Запоріжжя» 66:90 (19:21, 16:29, 20:17, 11:23).

Матчі наступного туру розіграшу Суперліги відбудуться 29 і 30 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати матчів сьомого туру УПЛ, а також про матчі баскетбольної Суперліги, зіграних 23 жовтня .