Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росія готує багато інформаційно-психологічних операцій
Українським військовим все частіше почали писати росіяни. Не маючи переваги на полі бою вони вдаються до жалісних маніпуляцій, намагаючись випитати в захисників бодай якусь інформацію. У розвідці переконані — це все частина російських інформаційних спецоперацій проти України.
Про це у заявив представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.
"Спроби впливати на військовослужбовців через родичів у РФ - це частина так званих інформаційно-психологічних операцій. Це може робитися з метою збору інформації або вербування, але найчастіше - для зниження довіри до рішень військово-політичного керівництва та загального розхитування суспільства", - кажуть у спецслужбі.
Від початку повномасштабного вторгнення такі способи роботи між росіянами набули промислових масштабів. Й метод використання особистих та споріднених контактів зовсім не ноу-хау. У свій час ним активно користувалися і радянські, тепер уже російські спецслужби.
Інформаційно-психологічні операції, у разі грамотного виконання, можуть принести противникам корисну інформацію. Однак, це можливо лише, якщо хтось із українських військових погодиться на більш ґрунтовне спілкування з ворогом. За словами Юсова. будь-який контакт росіян із військовослужбовцями або їхніми родичами є або навмисно організованим, або щонайменше контрольованим. А це означає, що інформація, що передається у рамках цього контакту, навіть від родича, звичайно ж контролюється росіянами.
Родичі, знайомі, одногрупники, однокласники, з росії можуть писати з різних причин. У ГУР відомо навіть про тих, людей, хто не виходив на контакт десятиліттями. А тут вони з'являються з якимись особистими історіями чи пропозиціями.
"Чим активнішим стає контрнаступ, тим інтенсивнішими будуть спроби емоційно тиснути на захисників України та українців", — переконаний Юсов.
Нагадаємо, ЗСУ продовжують наступати на Бердянськ та Мелітополь, за тиждень наші війська просунулися на 10 кв. км південніше. Тим часом на сході проти України воюють близько 180 тисяч росіян, 50 тисяч з них зосереджено на Бахмутському напрямку. Де як повідомили у Міноборони України сиуація нині знову загострилася.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.