У Буданова назвали головні підприємства, які озброюють армію РФ

Серед підприємств присутні: Холдинг високоточні комплекси, Об’єднана авіабудівельна корпорація, Об’єднана двигунобудівна корпорація

У Буданова назвали головні підприємства, які озброюють армію РФ
Кирило Буданов, ГУР. Фото - Getty Images

Головне управління розвідки Міністерства оборони України у понеділок, 28 квітня, оприлюднило нову інформацію про основні підприємства, що постачають ракети та боєприпаси армії Росії. Ці компанії відіграють важливу роль у військовій промисловості агресора. Всього таких підприємств понад 240.

Згідно з новими даними ГУР, до складу найбільших холдингів державної корпорації "Ростех" входять 243 російські підприємства. Ці компанії виробляють понад половину озброєння та військової техніки Росії, які використовуються для військових дій проти України.

На порталі War&Sanctions розміщено інформацію про "Ростех", який включає три головні холдинги:

  • Холдинг високоточних комплексів, що спеціалізується на розробці та виготовленні таких систем, як ОТРК "Іскандер-М", аеробалістичні ракети Х-47М2 "Кінжал", ЗРК "Панцир-С", а також бронетехніки та коригованих боєприпасів "Краснополь".
  • Об’єднана авіабудівельна корпорація, яка виробляє та обслуговує винищувачі Су і МіГ, стратегічні бомбардувальники і військово-транспортні літаки Іл.
  • Об’єднана двигунобудівна корпорація, що містить 78 підприємств, розробляючи двигуни для ракет, авіації та морських суден.

Оновлена інформація містить деталі про ідентифікацію підприємств, їх функції в корпорації, а також конкретні санкції, застосовані до них. Ця інформація дає можливість бізнесу перевірити своїх контрагентів та ухвалити рішення щодо припинення співпраці з компаніями, пов’язаними з "Ростех".

Через оприлюднення цих даних і координацію міжнародних санкцій, українська розвідка сподівається створити перешкоди в ланцюжках постачання для російського ВПК, зменшивши темпи виробництва військової техніки та модернізації озброєння. Це допоможе обмежити можливості Росії та її партнерів у розробці нових типів озброєнь і участі в міжнародних коопераціях.

Військові втрати РФ

Раніше ЗСУ у Запорізькій області в місті Василівка точковим ударом далекобійності зброї рознесли пункт дислокації окупантів РФ. Йдеться про казарми ворога. Потужна атака відбулася вночі, коли росіяни спали у підвалі будівлі. На ранок 16 січня окупанти не дорахувалися багатьох своїх солдатів. Внаслідок удару дах будівлі зумів вціліти, а от підвали та міжповерхові перекриття — рознесло цілком. 

Бійцям ГУР МО вдалося знищити у тимчасово окупованому Криму одразу три ворожі радіолокаційні станції. Успішну операцію розвідники провели 29 листопада. Серед ліквідованих об'єктів є російські РЛС "Подльот" та "Каста 2Е2". Розвідники нагадали, що продовжують роботу з вогневого ураження об'єктів РФ, а окупанти втратили техніки на мільйони доларів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube