«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Три потенційні носії ракет "Кинджал" - це борти з реєстраційними номерами RF-92215, RF-92445 і RF-95194
З Білорусі в росію вилетіли три винищувачі МіГ-31К. Вони базувалися там 113 днів. Зазвичай через їхній злет по всій Україні оголошувалася повітряна тривога, цього разу її не було.
Про це повідомляє моніторингова група "Беларускі Гаюн". Ці винищувачі перебували в Білорусі від 13 грудня 2022 року. На той момент це була вже друга зміна в Білорусі для цього типу літаків. Раніше три МіГи прилітали 16 жовтня 2022 року і пробули в Білорусі 46 днів.
Таким чином, цього разу МіГ-31К ПКС рф пробули в Білорусі 113 днів. За цей час вони здійснили 39 вильотів:
Як пояснив у коментарі "УП" речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, тривога оголошується в залежності від ситуації, яка складається в повітряному просторі. А також загроз застосування озброєння.
"Росія постійно тримає в напрузі всю країну коли злітають МіГи. На даний момент, ймовірно, відбуваються перельоти винищувачів в рф, тому повітряну тривогу не оголошено", - сказав Ігнат.
Увагу слід звернути на статистику вильотів трьох МиГ-31 з грудня по квітень, пише військовий портал "Defence Express". Попри наявність трьох машин кількість вильотів на місяць в середньому лише 10, тобто один літак здійснював виліт лише раз на десять днів. І це з урахуванням пожежі на одному МиГ-31 наприкінці грудня 2022 року. Водночас головне питанням залишається чи остаточно полетіли рашистські МіГ-31К з Білорусі, через які регулярно по всій Україні оголошували повітряну тривогу. Й варто нагадати те, що під Мінськом з 16 жовтня протягом 46 днів базувались МіГ-31К, тобто до початку грудня 2022 року. Й фактична перерва у розміщенні носіїв Х-47 "Кинджал" у Білорусі тривала близько двох тижнів. Окрім того, з іншої авіабази у Барановичах також помічений виліт у бік рф двох неназваних винищувачів. Але це не означає, що країна-агресорка повністю вивела свою авіацію з Білорусі.
Раніше ми писали, що у Білорусі приземлились чотири російські літаки АН-124 "Руслан" з ракетами. Крім того, білоруські літаки отримали можливість стріляти ядерною зброєю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.