RU
Головна
Світ
13:48, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

У Білорусі засудили росіянку Ірину Вікхольм до 1,5 років колонії загального режиму за твіт, в якому білоруські правоохоронці побачили наклеп на адресу самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на правозахисний центр "Весна" в понеділок. Її визнали винною за ч.2 ст.367 КК (наклеп на президента Республіки Білорусь). На суді Вікхольм заявляла відводи судді і держобвинувачу (обидва відведення суд не задовольнив), а також відмовилася від призначеного їй адвоката. "На суді жінка заявляла, що кримінальна справа щодо неї явно має політичний мотив", - зазначають правозахисники. Як повідомила раніше Генпрокуратура Білорусі, в публікації Вікхольм "містилися фотозображення президента Республіки Білорусь і наклепницькі відомості про вчинення ним акту тероризму і авіапіратства". В ході попереднього слідства обвинувачена вину не визнала. Також ми писали, що в Білорусі чоловікові дали 1,5 роки в'язниці за пост в Telegram з критикою Лукашенка . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

У Білорусі росіянка отримала 1,5 роки в'язниці за твіт про Лукашенка

Читать на русском
У Білорусі росіянка отримала 1,5 роки в'язниці за твіт про Лукашенка

Раніше такий же термін за критику Лукашенка отримав чоловік

У Білорусі засудили росіянку Ірину Вікхольм до 1,5 років колонії загального режиму за твіт, в якому білоруські правоохоронці побачили наклеп на адресу самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на правозахисний центр "Весна" в понеділок.

Її визнали винною за ч.2 ст.367 КК (наклеп на президента Республіки Білорусь).

На суді Вікхольм заявляла відводи судді і держобвинувачу (обидва відведення суд не задовольнив), а також відмовилася від призначеного їй адвоката.

"На суді жінка заявляла, що кримінальна справа щодо неї явно має політичний мотив", - зазначають правозахисники. 

Як повідомила раніше Генпрокуратура Білорусі, в публікації Вікхольм "містилися фотозображення президента Республіки Білорусь і наклепницькі відомості про вчинення ним акту тероризму і авіапіратства". 

В ході попереднього слідства обвинувачена вину не визнала.

 

Також ми писали, що в Білорусі чоловікові дали 1,5 роки в'язниці за пост в Telegram з критикою Лукашенка . 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.