Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
BBC прагне швидкого вирішення проблеми
Британська телерадіомовна корпорація BBC веде переговори з Twitter, щоб "якнайшвидше" вирішити питання з видаленням маркування в соцмережі "ЗМІ, що фінансується урядом".
Про це повідомляє американський телеканал CNN. Йдеться про аккаунт BBC у Twitter, у якого 2,2 мільйона підписників. Наразі він позначений як "ЗМІ, що фінансується урядом". При цьому така позначка не значиться в інших облікових записах BBC у Twitter, включаючи BBC News (World) (39,7 мільйона читачів) і BBC Breaking News (51,6 мільйона читачів). Як повідомляє американський телеканал, Twitter визначає державні ЗМІ як ЗМІ, "у яких держава здійснює контроль над редакційним змістом за допомогою фінансових ресурсів, прямого чи непрямого політичного тиску та/або контролю над виробництвом та розповсюдженням".
"Ми ведемо переговори з Twitter, щоб вирішити цю проблему якнайшвидше. BBC завжди була і залишається незалежною. Нас фінансує британська громадськість через ліцензійні збори", - розповіли в BBC.
Новий ярлик Twitter для облікового запису BBC стався після того, як він зробив те ж саме з обліковим записом громадського мовника США NPR. Спочатку соціальна медіа-компанія назвала NPR “державними медіа” - ярлик, наданий таким виданням, як російська пропагандистська RT і китайська Xinhua News. Пізніше це позначення було змінено на той самий тег “медіа, що фінансується урядом”, який зараз застосовується до облікового запису @BBC. NPR заявило, що припинить твіти з облікового запису, якщо в нього не будуть внесені зміни.
Twitter визначає пов’язані з державою ЗМІ як засоби масової інформації, “де держава здійснює контроль над редакційним контентом за допомогою фінансових ресурсів, прямого чи непрямого політичного тиску та/або контролю над виробництвом і розповсюдженням”. Британський національний мовник переважно фінансується домогосподарствами Великої Британії через ліцензійну плату, яка також необхідна для перегляду каналів не BBC або прямих передач. До цього додається дохід від комерційної діяльності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.