Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Магнітуда 5,1
Осередок землетрусу зафіксували на глибині 12 кілометрів біля міста Гьоксун. Це турецька провінція Кахраманмараш, більша частина якого, ще з 6 лютого перетворена на руїни.
Про землетрус повідомило Нabertürk TV. За даними Управління з ліквідації наслідків стихійного лиха, осередок землетрусу магнітудою 5,1 бала. Однак Європейські сейсмологи з EMSC оцінили потужність в 5,3. Про руйнування та постраждалих поки не повідомлялося.
Керівник спеціальних Новин CNN Türk у Кахраманмараші Фулія Озтюрк повідомила, що поштовхи різної сили у цій поруйнованій землетрусом провінції Туреччини відчуваються щодня. Зазвичай вони раптові і тривають близько 20 секунд.
Зазначимо, сейсмологи попереджали про ймовірні повтори землетрусу в Туреччині. Й вказували, що станом на 17 лютого у регіоні поштовхи відчувалися що чотири хвилини.
"Зареєстровано вже понад 4700 афтершоків, магнітуда 40-ка з них перевищувала чотири. Це дуже незвичайна ситуація", - зазначили в Туреччині.
Чи можливий землетрус в Україні
Більшою мірою до сейсмічної активності схильні західні області України, Крим та Одещина, яка найближча до зони Вранча. Але говорити саме про руйнівні землетруси, передумов немає. Зазвичай будинки стійкі до коливань магнітудою від 2 до 5. Як правило, подібна інтенсивність може бути зафіксована у якості «відлуння» потужних землетрусів, з епіцентрами за межами України. Щодо Криму, там ймовірність руйнівних землетрусів може бути раз на 120 – 150 років.
Рано вранці 6 лютого на південному сході Туреччини, а також на півночі Сирії стався потужний землетрус магнітудою 7,8 бала. Протягом менш ніж 12 годин південний схід Туреччини сколихнув ще один землетрус магнітудою 7,5, який відчувався також в Сирії та Лівані. Він став найсильнішим за майже століття спостережень. Востаннє підземні поштовхи такої сили Туреччина пережила 1939 року, коли загинули близько 33 тисяч людей. Нині ж кількість жертв вже перевищило позначку в 46 тисяч людей, знищило цілі міста та забрало оселі в 345 тисяч власників квартир.
Підземні поштовхи зачепили 11 провінцій Туреччини. Пошуково-рятувальні роботи завершилися в трьох, у інших ще тривають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.