RU
Головна
Світ
17:19, 27 Серпня
Информатор UA

Интро

Туреччина погрожує війною Греції через суверенітет островів. Країна також щодня оскаржує суверенітет і суверенні права цих островів. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу МЗС Греції. За словами глави МЗС Греції Нікоса Дендіаса, Туреччина, порушуючи всі норми права, виступила проти країни з погрозами початку війни, якщо вона спробує розширити територіальні води. "Це єдина країна у світовому співтоваристві, яка виступила з погрозою війни проти іншої країни. І навіть якщо ця інша країна скористається своїми невідчужуваними правами", - зазначив Дендіас. Зазначимо, Афіни можуть розширити свої територіальні води із 6 до 12 морських миль в Егейському морі. Туреччина продовжує оскаржувати суверенітет грецьких островів. Нагадаємо, Туреччина почне будувати новий канал в обхід Босфору цього літа. Крім того, у столиці Туреччини з'явиться вулицяна честь українського вченого й парк. Також Інформатор писав, що Греція посилила карантинні обмеження, вони стосуються закладів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Туреччина погрожує війною Греції через суверенітет островів

Читать на русском
Туреччина погрожує війною Греції через суверенітет островів

Афіни можуть розширити свої територіальні води з 6 до 12 морських миль в Егейському морі

Туреччина погрожує війною Греції через суверенітет островів. Країна також щодня оскаржує суверенітет і суверенні права цих островів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу МЗС Греції.

За словами глави МЗС Греції Нікоса Дендіаса, Туреччина, порушуючи всі норми права, виступила проти країни з погрозами початку війни, якщо вона спробує розширити територіальні води.

"Це єдина країна у світовому співтоваристві, яка виступила з погрозою війни проти іншої країни. І навіть якщо ця інша країна скористається своїми невідчужуваними правами", - зазначив Дендіас.

Зазначимо, Афіни можуть розширити свої територіальні води із 6 до 12 морських миль в Егейському морі. Туреччина продовжує оскаржувати суверенітет грецьких островів.

Нагадаємо, Туреччина почне будувати новий канал в обхід Босфору цього літа. Крім того, у столиці Туреччини з'явиться вулиця на честь українського вченого й парк.

Також Інформатор писав, що Греція посилила карантинні обмеження, вони стосуються закладів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.