Трюдо та Байден заявили про безпрецедентну підтримку України

Читать на русском

Канадський прем'єр-міністр Джастін Трюдо звернувся до парламенту в Оттаві разом з главою США Джо Байденом

Читать на русском
Джастін Трюдо та Джо Байден
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо та президент США Джо Байден

Канадський прем'єр-міністр Джастін Трюдо звернувся до парламенту в Оттаві разом з главою США Джо Байденом

Україна може розраховувати на підтримку Канади та Сполучених Штатів у війні, яку розв'язала Росія. Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо і президент Штатів Джо Байден запевнили Україну в підтримці та в тому, що їхні країни "стоятимуть поруч з Україною".

Трюдо сказав, що, як і США, Канада надала "значну військову підтримку" Україні, зокрема, артилерію, боєприпаси, бронетехніку і танки. Він додав, що канадські збройні сили тренують українських військових з 2015 року.

"Як ви добре знаєте, пане президенте, Канада продовжуватиме стояти пліч-о-пліч з Україною, чого б це не коштувало. Разом ми обидва є партнерами, на яких Україна – і весь світ – може розраховувати", – сказав Трюдо.

Прем'єр-міністр вказав на санкції та інші економічні заходи, запроваджені США, Канадою та іншими союзниками, "щоб продовжувати виснажувати військову скарбницю Кремля". Трюдо назвав Байдена "справжнім другом Канади", заявивши, що альянс "має більше значення, ніж будь-коли в цей відповідальний момент".

Байден вважає, що Путін не досягнув своїх цілей у війні

У той же час Байден заявив, що президент Росії Володимир Путін не досягнув своїх цілей вторгненням в Україну.

"Знаєте що? Його прагнення до землі і влади поки що зазнала невдачі, – сказав американський лідер про Путіна. Любов українського народу до своєї країни переможе", - додав президент США.

Байден повторив слова Трюдо про те, що США і Канада підтримують Україну.

"Давайте ще раз підтвердимо, що ми будемо підтримувати смолоскип свободи, який яскраво горить, і підтримувати український народ", – сказав Байден.

Президент також заявив, що Москві не вдалося похитнути рішучість альянсу НАТО. За його словами, США і Канада "збережуть наш альянс сильним і єдиним, і ми будемо захищати кожен дюйм території НАТО. Напад на одного – це напад на усіх".

Нагадаємо, Іран здатен виготовити матеріал для ядерної зброї менш ніж за два тижні. А повноцінну атомну бомбу зробить за кілька місяців, якщо матиме таке бажання. Але США завадать цим спробам. Про це заявив генерал Марк Міллі під час виступу в Палаті представників.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.