"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Літак МАУ був збитий у січні 2020 року
Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) звернеться до суду щодо відшкодування Іраном компенсацій за збитий 8 січня 2020 пасажирський літак Boeing 737-800 рейсу PS752.
Про це в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" розповів президент компанії Євгеній Дихне, передає Інформатор. .
"Збитки, завдані безпосередньо авіакомпанії "МАУ", наразі оцінюють експерти, і ми розглядаємо можливість арбітражного звернення, щоб вимагати від Ірану відшкодування", - заявив Дихне.
Він зазначив, що фахівці та експерти авіакомпанії у сфері авіації брали участь практично у всіх зустрічах між урядами України та Ірану.
"Остання зустріч була у червні 2021 року, більше їх не було. Говорити про те, наскільки великий прогрес у цьому питанні складно", - зазначив Дихне.
Він також уточнив, що питання про компенсацію безпосередньо лізингодавцю збитого літака вже врегульовано.
Нагадаємо, 8 січня 2020 року в Ірані розбився літак МАУ, який виконував рейс за маршрутом Тегеран — Київ. Загинули 176 людей. На борті Boeing 737 були 11 громадян України, серед яких - 9 члени екіпажу, а також громадяни Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, Німеччини та Великобританії. Розшифровка самописців підтвердила втручання у роботу літака МАУ. Крім того, у справі про катастрофу українського літака в Ірані висунуто звинувачення 10 іранським чиновникам .
Також Інформатор писав, що постраждалі країни просять Іран виплатити компенсації. .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .