Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Окупанти намагаються створити ефект несподіванки для українців під час масованих ракетних атак
Російські терористи можуть організувати велику масовану ракетну атаку не обов'язково на 24 лютого. Ворог постійно тримає Сили оборони України у напрузі. Під час своїх атак росіяни намагаються створити ефект несподіванки для українців.
Про це в ефірі телемарафону заявила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. Вона розповіла, чи спостерігаються ознаки підготовки окупантів до великої ракетної атаки з наближенням другої річниці повномаштабного вторгнення.
"Виключати цього не можна. Аналітика також свідчить про те, що не обов'язково це буде прив'язано вже до конкретної дати. Ми спостерігали за час повномаштабного вторгнення, що розуміючи нашу аналітику, ворог теж робить свою, і намагається створити ефект певної несподіванки", - наголосила Гуменюк.
Вона навела приклад російських атак, які відбувалися напередодні Великодня або після значущих дат. В такі дні суспільство вже не було у великій напрузі.
"Треба розуміти, що нас продовжують тримати в напрузі через те, що у ворога достатньо зброї, у тому числі далекобійної, але вони потребують певного часу на підготовку масованих атак, і не тільки масована атака зрештою може завдати суттєвої шкоди. Час від часу ми бачимо це по зведеннях, ворог здійснює і точкові ракетні атаки, перевіряючи здатність сил Протиповітряної оборони, їхнє розташування, переорієнтацію і т.д.", - сказала Гуменюк.
Востаннє росіяни масовано атакували Україну ракетами зранку 7 лютого. Вибухи пролунали на Львівщині, у Києві та області, у Харкові та області, у Миколаєві. Загалом тоді вночі та вранці над Україною знищили 29 ракет і 15 ворожих безпілотників. Окупанти застосували ударні БпЛА, крилаті, балістичні та зенітні керовані ракети. Разом - 64 засоби повітряного нападу.
Окрім того, практично щоночі росіяни запускають "шахеди". В ніч на вівторок, 13 лютого, Україну атакували 23 дрони-камікадзе. ППО збила 16 з них.
Нагадаємо: звільнення Залужного - український політолог Володимир Фесенко поділився своїми думками з цього приводу. Приєднуйтеся до перегляду, щоб дізнатися всі деталі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.