Триллер у Херсоні і чергова перемога «Донбасу» - відбулися матчі шостого туру УХЛ

«Дніпро», пропустивши дві шайби від свого екс-капітана, в овертаймі вирвав перемогу у «Краматорська».

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У вівторок, 10 листопада, відбулися два поєдинки шостого туру Української хокейної ліги, в яких херсонський «Дніпро» приймав «Краматорськ», а «Маріуполь» грав з «Донбасом».

У поєдинку «Дніпро» - «Краматорськ» господарі зі старту взяли ініціативу до своїх рук та створили кілька моментів біля воріт Шевчука. «Дніпро» отримав чисельну перевагу, але «Краматорськ» надійно зіграв в обороні. На 13-й хвилині після кидка Афанасьєва шайба повільно поповзла до воріт Шевчука, проте лінію воріт не перетнула - вчасно нагодилися захисники «Краматорська». Наприкінці періоду «Дніпро» знову грав в більшості, і на цей раз реалізував чисельну перевагу. Гасніков віддав на дальню штангу, і Воробйов відправив шайбу у порожній кут воріт.

На початку другого періоду воротар «Дніпра» Хомутов спершу парирував небезпечний кидок Ципнятова, а потім не дозволив Карпенку закинути з п'ятачка. Другу свою шайбу «Дніпро» також закинув у більшості. На 30-й хвилині Швецов відправив шайбу у ближній кут воріт «Краматорська».

Гостям досить швидко вдалося відіграти одну шайбу. Подзіньш отримав передачу з-за воріт і точно кинув у верхній кут. Незабаром рахунок і зовсім став рівним. На 32-й хвилині Гринь відправив шайбу під перекладину воріт «Дніпра». Тренер херсонського клубу провів заміну голкіпера, випустивши на майданчик Петрова. На 35-й хвилині Макаров потужним кидком від синьої лінії по центру знову вивів «Дніпро» вперед. А через три хвилини Гасніков кидком з п'ятачка збільшив перевагу команди господарів до двох шайб.

На 6-й хвилині заключного періоду колишній гравець «Дніпра» Жвачкін кинув по воротах херсонців, і шайба від штанги вповзла до воріт Петрова. На 53-й хвилині Столяренко кидком у дев'ятку зрівняв рахунок. А через три хвилини Жвачкін знову закинув у ворота свого колишнього клубу, вперше вивівши «Краматорськ» вперед. На 57-й хвилині Воробйов переграв воротаря «Краматорська» і зрівняв рахунок.

Оскільки «Дніпро» заробив вилучення в кінці третього періоду, овертайм почався в форматі 3 на 4. Господарі добре зіграли в обороні, а потім і самі отримали чисельну перевагу - на дві хвилини на лавку штрафників відправився Гринь за затримку суперника. І це видалення вирішило результат поєдинку. За 55 секунд до кінця овертайму Гасніков кидком під поперечину приніс перемогу «Дніпру».

У другому матчі вівторка «Маріуполь» приймав лідера турнірної таблиці УХЛ «Донбас». На початку матчу голкіпер господарів Максим Дуве відбив кілька кидків хокеїстів «Донбасу». Особливо небезпечні були кидки Мільохіна і Монса. Але і Дуве виявився безсилим після кидка Разумова на 6-й хвилині. «Маріуполь» почав частіше гостювати у зоні «Донбасу», і Анрюхову довелося вступити в гру, відбивши кидок Дворника.

На початку другого періоду гравці «Маріуполя» порушили правила, «Донбас» випустив шостого польового, і Кутугін кидком в дальній кут відправив другу шайбу у ворота господарів майданчика. А через три хвилини Шишлянніков, при меншості у «Донбасу», реалізував вихід один на один, зробивши рахунок у матчі 0: 3. В середині періоду два моменти змарнував форвард «Маріуполя» Коваленко, не зумівши переграти голкіпера «Донбасу». На 37-й хвилині гості знову закинули в меншості. На цей раз закинутою шайбою відзначився Віктор Туркін.

На 5-й хвилині третього періоду Бірюков, обігравши захисників і воротаря, провів п'яту шайбу у ворота «Маріуполя». Господарям нарешті вдалося пробити Андрюхова. На 49-й хвилині Бондаренко відправив шайбу у ворота «Донбасу», позбавивши Андрюхова можливості провести «сухий» матч. Але “Донбас” швидко відновив відрив у 5 шайб. На 54-й хвилині Монс зробив рахунок 1: 6. Сьому шайбу до воріт новачка УХЛ на 58-й хвилині закинув Шишлянніков.

• «Дніпро» - «Краматорськ» 6: 5 (1: 0, 3: 2, 1: 3, 1: 0);
  • «Маріуполь» - «Донбас» 1: 7 (0: 1, 0: 3, 1: 3).

Матчі сьомого туру УХЛ відбудуться у четвер, 12 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про поєдинки дев'ятого туру УПЛ,а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .