Тренер Чехії ставить на матч проти України в Лізі націй свою кар'єру та репутацію

Головний тренер збірної Чехії повністю взяв на себе провину за нищівну поразку від Грузії в першому турі Ліги націй

Іван Гашек Ліга націй
Іван Гашек не став шукати винуватців провалу. Фото: пресслужба збірної Чехії

В Європі тривають матчі Ліги націй - 2024/2025. В группі В1 Україна поступилась Албанії - 1:2, а збірна Чехії з великим рахунком програла команді Грузії - 1:4. Головний тренер Чехії Іван Гашек взяв всю провину за провал на себе. Він також зробив гучну заяву, щодо наступного матчу проти команди Реброва.

Гравці Чехії розповіли про поразку

Грузини створили диво-сенсацію

Результат матчу у Тбілісі став повною несподіванкою і для спеціалістів, і для вболівальників чеської збірної. Кварацхелія відкрив рахунок на 33-й хвилині матчу з пенальті. Перший тайм так і закінчився з мінмальною перевагою господарів поля.

Всі сподівалися, що в другому таймі збірна Чехії продемонструє клас. Але все сталося навпаки. Грузини помчали вперед і просто змели з поля весь захист чехів. Починаючи з 53 хвилини збірна Грузії забивала як за розкладом, майже кожні 10 хвилин. Рахунок став зовсім непристойним - 4:0. І все, на що спромоглася Чехія, так це на гол престижу за 10 хвилин до закінчення матчу.

Тренер Гашек йде ва-банк

Наставник збірної Чехії Іван Гашек після матчу не став шукати винуватців у футболістах чи деінде. Він взяв усю провину на себе. Також Гашек заявив, що йому треба обов'язково вигравати в України в другому турі. Бо інакше йому можна буде ставити хрест на футболі.

"Це був жахливий виступ. Немає жодного сенсу виправдовуватися. Треба почати перемагати, обігравати Україну. Бо інакше мені тут у футболі робити нічого. Вся відповідальність за поразку цілком на мені. Насправді такій поразці немає і не може бути жодного виправдання", - заявив Іван Гашек на післяматчевій пресконференції.

Чехи вийдуть на поле рвати Україну

Іван Гашек прагне скоріше забути грузинський жах. Всі його думки вже про матч проти команди Реброва. Як ми і прогнозували в онлайн-репортажі Україна програла Албанії у Лізі націй: як це було, чехи вийдуть на поле дуже злими. Отже перед Україною постає дуже серйозна проблема.

"Ми були жахливі, всі бачили це. Якщо грузини грали обличчям до воріт і швидко, то ми грали спиною до воріт і повільно. Потрібно дати шанс іншим гравцям, які вхопляться за цю можливість. І ми покажемо інше обличчя.

Ми зобов'язані це зробити в матчі з Україною. У нас лише три дні до цієї гри, але нам потрібно реабілітуватися за провал. На полі має бути зовсім інша команда, ми повинні показати інше обличчя нашої гри. Також у гравців має бути зовсім інший настрій.

Ми постараємося зіграти з Україною по-іншому, будемо грати вдома, це буде зовсім інша гра. Матчі проти команд зі швидкими контратаками, таких як Албанія або Грузія, даються непросто. Це ми самі винні, і ми повинні самі з цього вибиратися", - зазначив Іван Гашек.

Раніше Інформатор повідомляв, що матч Ліги націй Чехія – Україна судитиме нефартовий для українців арбітр. Так вирішили в UEFA.