Україна - Албанія: Ребров пояснив поразку в Лізі націй тим, що до румунського сценарію додався крах оборони

Головний тренер збірної України Сергій Ребров бачить причини поразки в Лізі націй як в атаці, так і в обороні своєї команди

Сергій Ребров збірна України
Збірна України невдало розпочала Лігу націй. Фото: УАФ

Наша збірна України програла Албанії перший матч Ліги націй - 2024/2025. Рахунок зустрічі 1:2. Головний тренер Сергій Ребров на післяматчевій пресконференції розкрив причини фіаско.

Ребров на пресконференції після матчу

Румунський урок не засвоїли

Сергій Ребров дав жорстку оцінку діям футболістів. На його думку, до вже типових проблем в атаці, додалися провали в обороні. В сумі це й призвело до краху.

"Ми грали проти дуже сильного суперника. Албанці грамотно й організовано оборонялися, важко було знайти простір. Ми намагалися робити передачі у штрафний, але, на жаль, не створили багато моментів у першому таймі.

Так, був момент у Романа Яремчука. У другому таймі в нас були моменти, ми забили м’яч, ще могли забити. На жаль, у футболі на такому рівні якщо не забиваєш ти, то забивають тобі.

Завжди важко грати на такому рівні. Албанія оборонялася дуже щільно, не давала простору взагалі. Дуже важко розкривати таку оборону. Ми намагалися це робити, але не було достатньої гостроти у штрафному.

Це та проблема, яка була в нашій грі з Румунією - ми контролювали м’яч, але не створювали моментів, не навантажували штрафний майданчик. Албанія, як і на Євро, дуже організовано оборонялася. Проте зараз питання навіть не про нашу атаку, а про оборону: як ми можемо з трьох контратак пропускати два м’ячі? Не було балансу в обороні, треба було всією командою оборонятися в другому таймі, не давати створювати такі моменти", - розповів наш тренер, як повідомляє УАФ.

Чекаємо на битву двох невдах

Україна має виправити становище вже за три дні. 10 вересня на нас чекає друга гра. Ми вийдемо на поле проти Чехії, яка зазнала нищівної поразки від Грузії (4:1). Отже, господарі поля будуть вкрай мотивовані. І Сергій Ребров це добре розуміє.

"Треба працювати й концентруватися кожну хвилину гри на своїй ролі в команді. Зараз у нас два дні на відновлення. Гравцям важливо розуміти, що це перший поєдинок, усе трапляється. Чехія програла - 1:4. Але ми повинні думати про себе, показувати іншу гру в обороні. Це важливо на майбутнє, не лише на наступний матч. Але зараз часу обмаль, потрібно реагувати швидко", - розповів наш коуч.

Які оцінки заробили наші гравці?

Вболівальники визнали Левом матчу Анатолія Трубіна. Якби не його три сейви, рахунок міг би бути просто непристойним. Авторитетний портал Sofascore вивів середню оцінку нашої збірної у 6,86. У албанців трохи вище - 6,93. Найбільший бал у нас отримав отримав автор голу Юхим Конопля - 7,5. Також за "сімку" перестрибнули Забарний, Миколенко, Кабаєв, Шапаренко і Піхальонок. Самі низьки бали (6,5) у Бражка і Ваната.

Раніше Інформатор повідомляв, що Довбик приносить користь команді навіть коли не забиває. Тренер Роми став на захист легіонера. Також ми повідомляли, що переможця Ліги Європи затримали за підозрою у сексуальному насильстві.