Трамп заявив, що виживання України важливе для США, але Європа теж має допомогти

Читать на русском

Трамп дорікнув Європі за недостатню підтримку України, адже виживання нашої держави є значно важливішим для ЄС ніж для США

Читать на русском
Трамп
Трамп вперше висловився за необхідність посилити підтримку України

Трамп дорікнув Європі за недостатню підтримку України, адже виживання нашої держави є значно важливішим для ЄС ніж для США

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що виживання України важливе для Сполучених Штатів. Він дорікнув європейським союзникам за недостатню підтримку Києва. Також Трамп закликав Європу діяти.

Про це пише Reuters. Видання зазначає, що це Трамп написав у четвер, 18 квітня, у своїй соціальній мережі Truth Social.

"Чому Європа не може бути на тому самому чи відповідному рівні стосовно обсягу коштів, вкладених Сполученими Штатами Америки, щоб допомогти країні, яка відчайдушно потребує допомоги? Усі погоджуються, що виживання й сила України мають бути значно важливішими для Європи, ніж для нас, але це також важливо й для нас! ВПЕРЕД, ЄВРОПО!", - написав Трамп.

Reuters зауважує, що пост Трампа з'явився наступного дня після того, як він зустрівся у нью-йоркському Trump Tower з президентом Польщі Анджеєм Дудою та похвалив Польщу. Експрезидент США і польський лідер обговорили пропозицію Дуди стосовно того, що члени НАТО мають витрачати на оборону щонайменше 3% свого ВВП, а не 2%, як це передбачають нинішні правила.

У своєму дописі Трамп вперше висловився за необхідність посилити підтримку України. Водночас він не висловив схвалення законопроєкту про виділення Штатами 61 млрд доларів нашій державі, який невдовзі має розглянути Палата представників. Проте й прямо проти схвалення допомоги Україні у його пості не йшлося.

Трамп підтримав схвалення допомоги Україні, але назвав умови

Днями експрезидент США Дональд Трамп назвав умови надання допомоги Україні. Він певен, що питання це розглянеться у короткостроковій перспективі, як тільки він знов стане президентом. Але американська допомога буде надаватися на умовах кредиту, а не безстрокового пожертвування.

Тоді Трамп теж наголошував, що Європа повинна зробити крок вперед, і дати гроші. Висловлюючи свої ідеї, він підкреслив необхідність залучення Європи до фінансового внеску.

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, як Трамп хоче закінчити війну за 24 години. Україна, зокрема, має втратити Крим та Донбас.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.