Вибір віцепрезидента може зіграти вирішальну роль в успіху або провалі передвиборчої кампанії Трампа
Дональд Трамп, який балотується на другий президентський термін у США, розкрив імена своїх фаворитів на посаду віцепрезидента. Він зазначив, що всі кандидати гідні і мають велику вагу, але не став виділяти найімовірнішого кандидата. Остаточне рішення про те, хто стане його напарником на виборах, Трамп ухвалить пізніше.
Про це колишній президент США повідомив в ефірі Fox News під час заходу в Грінвіллі, штат Північна Кароліна. За його словами, йому потрібен кандидат, який зможе допомогти йому з "точки зору виборця", і що йому потрібна людина, яка має "здоровий глузд" щодо таких питань, як кордон, електромобілі та високі процентні ставки.
У списку опинилися такі популярні колишні кандидати в президенти, як губернатор Флориди Рон Десантіс, сенатор Тім Скотт і підприємець Вівек Рамасвамі. Також серед потенційних кандидатів - губернаторка Південної Дакоти Крісті Ноем, член Палати представників Байрон Дональдс і колишня членкиня Палати представників Тулсі Габбард, яка 2022 року покинула Демократичну партію.Трамп зазначив, що "всі ці люди хороші, вони всі солідні", хоча не став називати імені найімовірнішого кандидата.
Водночас телеканал сумнівається, що кандидатом на посаду віцепрезидента може стати Рон Десантіс, оскільки протягом останнього року політики неодноразово виступали з критикою один одного. Внутрішньопартійні вибори завершаться в червні, а з'їзд Республіканської партії, на якому оголосять кандидата в президенти, пройде в липні.
Вибори президента США заплановано на 5 листопада 2024 року. Наразі у Сполучених Штатах проходять праймеріз - так звані внутрішньопартійні вибори, на яких визначають, якого єдиного кандидата відправлять змагатися на прямих президентських перегонах. Відомо, що 3 лютого Джо Байден набрав більшість голосів на голосуванні членів Демократичної партії в Південній Кароліні.
Водночас праймеріз Республіканської партії у Нью-Гемпширі у січні виграв Дональд Трамп. 24 та 27 лютого відбудуться праймеріз у Південній Кароліні та Мічігані. Його конкуренткою на праймеріз є проукраїнська Ніккі Гейлі, але наразі фактично єдиним шансом для неї обійти лідера консерваторів є засудження експрезидента за кримінальною статтею. Трамп, не в останню чергу завдяки своїй епатажності, приваблює більше виборців, однак вони, ймовірно, змінять свою думку, якщо суд визнає його злочинцем. Про всяк випадок ЄС уже зараз готує запасний план на випадок перемоги експрезидента.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.